ŞİŞLİ’DE 23 NİSAN COŞKUSU

Şişli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir program hazırladı. Üç farklı yerde, 4 gün boyunca sürecek etkinliklerle çocuklar bayramlarını eğlenerek kutlayacak. Müzik, tiyatro ve gösterilerle dolu programda, İllüzyonist ve jonglör Kerem Eser de Şişli’de çocuklarla buluşacak.

Şişli Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri, 20 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde başlayacak. Etkinlikler, 21 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te, Feriköy Sosyal Tesisleri Oyun Kitaplığı’nda gerçekleşecek Pırlangıç Grubu’nun Çocuk Şarkıları Konseri ile etkinlikler devam edecek.

22 Nisan Pazar günü saat 13.00’de Şişli Belediyesi Nazım Hikmet ve Kültür Merkezi’nde, Kofi’nin Yolculuğu isimli tiyatro oyunu çocuklarla buluşacak. Müzik ve dans eşliğinde gerçekleşecek tiyatro oyununda, Kofi’nin öğrenerek ve keşfederek büyüme hikâyesi anlatılacak.

23 Nisan günü Cemil Candaş Kültür Merkezi 14.00-17.00 saatleri arasında kutlamaya ev sahipliği yapacak. Şişli Belediye Başkanı H. Hayri İnönü’nün katılımıyla gerçekleşecek program, Şişli Belediyesi Çocuk Korosu  sevilen şarkıları seslendirecek.

Şişli’nin en kalabalık ritim grubunu oluşturan Hayaller Orkestrası’nın birbirinden yetenekli 45 öğrencisi, 5 parçalık müzik performanslarını sergiledikten sonra sahneyi dansçı çocuklara bırakacaklar. Şişli Kaymakamlığı, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü ortaklığıyla 3 yıldır yürütülen Çocuk Modu Atölyesi 23 Nisan için hazırladıkları özel dans gösterisini izleyicilere sunacak.

İllüzyonist ve jonglör Kerem Eser özel gösterisini sergilemek üzere sahnede olacak. 2007-2012 yılları arasında, TRT Çocuk ekranlarında “Paytak” karakteriyle çok geniş bir seyirci kitlesinehitap eden Eser, bir şov sergileyecek.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

GELECEK 10 YILA ÇEVRESEL RİSKLER DAMGA VURACAK

1.400’den fazla küresel risk uzmanı, politika yapıcı ve sektör liderinin görüşlerinden yararlanılarak hazırlanan 2024 Küresel …