Cumhuriyetin gururlu yüzleri Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ı sarmalıyor

Nike ve Galatasaray, Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ı “Cumhuriyetin 100’ü” kampanyasına katılan yüzlerce taraftarın fotoğraflarının bir araya geldiği dev kolajla kapladı. 

 Nike ve Galatasaray, Cumhuriyetin 100. yılına ithafen hayata geçirilen kampanya kapsamında, taraftarları yine Cumhuriyetin yüzüncü yılına adanmış üçüncü formaları ya da en uğurlu Galatasaray formalarını giyerek GS Store’larda veya dijital kanallar üstünden fotoğraflarını çektirmeye davet etmişti. Tüm Galatasaray ailesini bir araya getiren kampanyanın sonunda bir sürpriz olacağı duyurulurken, kampanya için oluşturulan filtre taraftarlar tarafından yaklaşık 50.000 kez kullanıldı. Kampanya için çekilen video ise 17 milyon izlenme elde etti. Kampanyanın merakla beklenen büyük sürprizi nihayet geldi.

Cumhuriyetin 100. yılını Galatasaraylı olmanın gururuyla kutlayan taraftarların gülümseyen yüzleri, dev bir kolaj haline getirilerek Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ın dış duvarlarına asıldı. Yüzlerce taraftarın fotoğraflarıyla oluşturulan kolajda, kampanyanın tanıtım filminde yer alan Galatasaray futbol takımının durdurulamaz ikilisi Mauro Icardi ve Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray Kadın Futbol Takımının başarılı oyuncusu milli sporcu Ebru Topçu, başarılı aktör ve müzisyen Bartu Küçükçağlayan ile ödüllü aktris Merve Dizdar da yerlerini aldı.

Cumhuriyetin köklü tarihini ve Galatasaray’ın kültürel mirasını kutlayan bu proje, sadece Galatasaray camiasının değil, tüm Türkiye’nin de gurur kaynağı olarak hafızalara kazınacak.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Eczacıbaşı Dynavit, çeyrek finalin rövanşında İtalyan temsilci Savino Del Bene Scandicci’ye konuk oluyor

CEV Şampiyonlar Ligi Savino Del Bene Scandicci – Eczacıbaşı Dynavit 28 Şubat 2024, Çarşamba 22.00 …