“Cem Karaca’nın Gözyaşları”

Sinema dünyasında heyecan verici buluşma

Sinema dünyasının usta ismi Fikret Kuşkan, Türk müziğinin efsanelerinden Cem Karaca’nın hayatını anlatan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminde Cem Karaca’nın babası Mehmet Karaca karakterini canlandırırken izleyicilere duygu dolu bir deneyim vadediyor. Uzun yıllardır birçok başarılı projede yer alan deneyimli oyuncu bu önemli filmde yer almaktan dolayı heyecanlı olduğunu belirtti. 

Çekimleri tamamlanan ve vizyon için gün sayan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi Türk müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın müzik, aşk, hasret ve mücadele dolu hayatını beyazperdeye taşıyacak. Filmin heyecan verici karakterlerinden olan babası Mehmet Karaca rolünü ise usta oyuncu Fikret Kuşkan üstleniyor. Kuşkan, tiyatrocu olmasına rağmen oğlunun sanatla uğraşmasını arzulamayan bir babayı canlandırıyor.

Tek çocuğu için diplomatik bir kariyer hayali kuran Mehmet Karaca, oğlunun şarkıcılık tutkusunu bastırmak için elinden geleni yapar ancak başarılı olamaz. Fikret Kuşkan’ın performansı bu çatışmanın derinliklerine inerek seyirciyi duygusal bir yolculuğa çıkarmayı amaçlıyor. “Cem Karaca’nın Gözyaşları”, müziğimizin gelmiş geçmiş en önemli isimlerinden birinin hayatını anlatırken aynı zamanda izleyicileri sanat ve aile arasındaki zorlu dengeyi de keşfetmeye davet ediyor.

Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya’nın ortak yapımcılığında çekilen filmin yönetmen koltuğunda ise sinemamızın yetenekli ve üretken isimlerinden Yüksel Aksu bulunuyor. İsmail Hacıoğlu’nu Cem Karaca olarak izleyeceğimiz filmde ayrıca Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman, Melisa Döngel, Kubilay Tuncer gibi birbirinden değerli oyuncular rol alıyor.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

GIDA ENDÜSTRİSİNDE YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ F İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en kapsamlı gıda endüstrisi fuarı olan F İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri ve Üretim Teknolojileri …