ŞEHRİN FESTİVALİ İSTANBUL GENÇLİK FESTİVALİ 2 MAYIS’TA BAŞLIYOR!

İstanbul Gençlik Festivali 2018’de
gençleri, eğlenecekleri, vizyon kazanacakları,
kendilerini ifade edecekleri, ilk kez deneyimleyecekleri etkinliklerle dolu
5 gün bekliyor!

Gençlerle Türkiye’nin en sevilen markaları, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, kültür sanat etkinlikleri, robotik atölyeler, spor aktiviteleri, söyleşiler ve konser etkinliklerini bir araya getiren Türkiyenin deneyim odaklı en büyük gençlik festivali İGF 2018, 2 Mayıs Çarşamba günü başlıyor.

Konser, eğlence, kültür sanat, bilim teknoloji, söyleşi, spor, sosyal sorumluluk ve daha birçok alanda onlarca etkinliğin gerçekleştirileceği İstanbul Gençlik Festivalinde gençler, ilk kez deneyimleyecekleri etkinliklerle dolu, anılar biriktirecekleri, vizyon kazanacakları, kendilerini ifade edecekleri ve tüm bunları deneyimlerken bolca eğlenecekleri dolu dolu 5 gün geçirecekler.

Ufuk açıcı deneyimlerin festivali

 5 gün boyunca 1 milyondan fazla genci ağırlaması beklenen olan İstanbul Gençlik Festivali’nde birçok farklı alanda ufuk açıcı deneyimler gerçekleşecek.

Katılımcılar, robotik atölyelerde teknolojik deneyimler yaşarken, Türkiye’nin en büyük gezici dijital sergisini de gezebilecekler. Ana sahnede sevdikleri sanatçıların konserleriyle eğlenecek; söyleşi sahnesinde, alanında birbirinden değerli konuşmacıları dinleyecekler.

Tüm bunların yanında e-oyunlar, turnuvalar, ilgi çekici atölyeler ve sürpriz etkinlikler ile rengarenk bir festival gençleri bekliyor olacak. İstanbul Gençlik Festivali, 2-6 Mayıs tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Eğitimde verimliliği artırmak için teknoloji büyük önem taşıyor

2014 yılından beri öğrenciler için eğitimin erişilebilirliği, sürdürülebilirliği ve geleceğe uyumlu bir yolculukta ilerlemesi amacıyla …