Pritt Karakterleri Hayalindeki Mesleği Sevdiriyor

Dünyanın ilk stick yapıştırıcısı Pritt, her yıl olduğu gibi okula dönüş sezonuna yine eğlence, yenilik ve enerji dolu bir başlangıç yapıyor. “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni Pritt karakterleri ile çocuklar gelecekteki mesleklerini şimdiden hayal etmeye başlıyor. Temaya özel yeni renkli ve simli stick yapıştırıcılar da çocukların bu hayallerine renk katıyor.   

Pritt’ten 5 yeni karakter, yeni renkli ve simli stickler!

Hayallerini gerçeğe dönüştür mottosu ile çocukların zihinlerinde yepyeni kapılar açan Pritt, okula dönüşü yine keyifli bir maceraya dönüştürüyor. “Büyüyünce Ne Olmak İstiyorsun?” temalı yeni ambalajlarda; itfaiyeci, bilim insanı, pilot, veteriner ve şef olmak üzere 5 yeni karakter çocukları bekliyor. Ayrıca mor ve yeşil simli stick yapıştırıcılar da sihirli renkleri onların hayal dünyasına taşıyor. Pritt’in her yıl merakla beklenen, yeni renklerdeki stick yapıştırıcıları hem el işi faaliyetlerine heyecan katıyor hem de çocukların en büyük yardımcıları oluyor. Renkli stick yapıştırıcılar, uygulandığında nereye sürüldüğü görülebildiği için kullanımda tasarruf sağlıyor; kuruduğunda da renkli boya etkisi gösteriyor.

Pritt dünyasına yolculuk başlıyor!

Pritt ambalajlarının üzerinde çocuklar için son derece eğlenceli bir sürpriz de bulunuyor. Ambalajlardaki QR kodu akıllı telefonlarına ya da tabletlerine okutanlar, Instagram filtresini kullanarak yeni Pritt karakterleri ile farklı mesleklere bürünebiliyor, fotoğraf ve video çekip paylaşabiliyor. Dileyenler de artırılmış gerçeklik teknolojisi ile yeni temadaki Pritt karakterlerinin dünyasına doğru harika bir yolculuğa çıkıyor, onlarla birlikte fotoğraf çekilebiliyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

“15 YAŞINDA ÇİFTE BİRİNCİLİKLE TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU”

“TÜRKİYE’NİN GENÇ PİYANİSTİ İLYUN BÜRKEV, PHİLADELPHİA MÜZİK FESTİVALİ BİRİNCİLİĞİ İLE ÜLKEMİZİ GURURLANDIRDI” Genç yetenek İlyun …