KACUV VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR KUCAKLAŞTI

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), tedavileri tamamlanmış ya da sağlık durumu daha iyi olan çocuk ve aileleri ile onlara moral olma amacıyla bir araya geldi. Etkinlik mayıs ayında Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da gerçekleşti.

Etkinlik, eğlenceli bir gün geçirmek için çocukların sağlık koşullarının hassasiyetleri dikkate alınarak hazırlanarak; yüz boyama, sosis balon yapımı, sihirbaz gösterisi, masal ve boyama atölyesi gibi farklı başlıklarda gerçekleşti. Ailelerin de katıldığı etkinliklerin düzenlendiği organizasyonda çocuklar için tedavilerine uygun yemek içerikleri Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un yetenekli şefi ve ekibi tarafından hazırlandı.

Etkinlikte, aralarında deprem bölgelerinden gelen, tedavi gören veya tedavisi tamamlanmış çocukları aileleriyle bir araya getirmenin büyük mutluluk yarattığını aktaran KAÇUV Genel Müdürü Kübra Avtepe, şunları söyledi: “Bizim için çocuklarımızın sağlığına kavuşmasından daha büyük bir mutluluk yok. Bu organizasyonda amacımız hem pandemi sonrası ilk defa bir araya gelmek hem de çocuklara moral olacak bir etkinlik düzenleyerek, iyi günde kötü günde onlarla yan yana olmak. Bütün çocuklarımızın sağlıkla gülümsediği güzel günler geçirmelerini diliyoruz”

KAÇUV Başkan Yardımcısı Selçuk Öncer, açılış konuşmasında “Bu güzel günde değerli çocuklarımızla ve ailelerimizle beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gözleri ışıl ışıl parlayan bu çocuklara bu denli keyifli anlar yaşatabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu etkinlikte bizlere katılan çocuklarımıza ve ailelerimize ve tüm içtenliğiyle bu samimi etkinliğe kapılarını açan Shangri-La Bosphorus, Istanbul ailesine teşekkür ederiz” dedi.

Şenliğe yönelik duygularını paylaşan Shangri-La Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü TJ Joulak, “Öncelikle bugün sizleri burada ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz. Hayatım boyunca sahip olduğum en güçlü duygulardan biri olan insanlara yardım etme inancından yola çıkarak içimizdeki sevginin günden güne büyümesi adına, Shangri-La ailesi olarak sevgiyi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

İş seyahati için Türkiye’de olan ve etkinliğe katılarak konukları karşılayan Shangri-La Group İnsan Kaynakları Başkanı George C Tan “Bu heyecan verici atmosferi paylaşmak Shangri-La ailesi için oldukça özel bir deneyim. Shangri-La olarak her daim mutlu anlar yaşamaya, yaşatmaya ve yaratmaya özen gösteriyoruz. Bugün ise aynı heyecanı çocuklarla paylaşma amacıyla bir araya geldik. Bu mutlu anlarda bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz” dedi.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

SUYA DOĞUM MU SUDA DOĞUM MU?

POPÜLER DOĞUM ŞEKLİ: SUDA DOĞUM SUDA DOĞUM AĞRININ RİTMİNİ DÜZENLİYOR SUDA DOĞUM AĞRILARI AZALTIYOR SUDA …