EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ, GESS TÜRKİYE 2020’DE

EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ, GESS TÜRKİYE 2020’DE

Türk eğitimcilerini, eğitimde yenilikleri keşfetmek, bilgi paylaşımlarında bulunmak , teknoloji satın almak gibi amaçlarla bir araya getiren Gess Türkiye, 2-4 Nisan 2020’de Uluslararası Fatih Eğitim Teknolojileri’ne ev sahipliği yapacak. Üç gün sürecek olan zirvede, bilimsel toplantılar, bildiri sunumları, paneller ve atölye çalışmaları ile  katılımcılar  yeni eğitim anlayışları ve gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olacak ve birtakım uygulamaları da deneyimleme şansı bulacak.

Gess Türkiye’nin stantlarında ise eğitim sektörüne ürün, hizmet ve teknoloji sunan tedarikçiler ve çözümler üreten çeşitli firmalar ile eğitim kurumlarının temsilcileri bir araya gelme imkânı bulacak.

EĞİTİMDE “YAPAY ZEKA”

Fatih Eğitim ve Teknoloji Zirvesinde ele alınacak temel başlıklar: Kodlama Eğitimi, Robotik Eğitimi, STEM, Oyun Tabanlı Öğrenme, Oyunlaştırma, E-İçerik Geliştirme, Eğitimde Bilinçli ve Güvenli İnternet Kullanımı, Uzaktan Eğitim, Teknoloji Destekli Öğretmen Mesleki Gelişimi, 2023 Eğitim Vizyonu ve Eğitim Teknolojileri, Eğitimde Etkileşimli Tahta Kullanımı, Eğitimde Engelsiz Teknolojiler, Sosyal Medya ve Öğrenme, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Nesnelerin İnterneti, Bulut Bilişim ile Eğitsel Veri Madenciliği olacak.

GESS TÜRKİYE 2020’nin ÖZEL PROGRAMI “PRİNCİPALS FORUM”

Gess Türkiye’nin özel programı olan ve içeriği küresel bir güç hazırlanan Principals Forum’da yalnızca üst düzey eğitim yöneticileri yer alacak ve özel davet ile katılım sağlanacak.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Karne hediyesi başarıyı düşürebilir

2023 – 2024 eğitim öğretim yılı sonlanırken ebeveynler için “karne hediyesi” telaşı başladı. Kötü karneye …