EGE’NİN BAŞINDAKİ EGE’DEN SÜPRİZ ATILIMLAR

Kartal – Maltepe bölgesinde adından sıkça söz attıran ve atılımları ile hem çevredeki devlet okullarına hem de diğer kurumlara örnek olan EGE BİLİM OKULLARI yeni Genel Müdürü Ege GÜVEN ile bir kez daha gözlerin kuruma çevrilmesini sağladı.
Edinilen bilgilere göre;
Kurumun başına geçeli çok kısa bir süre olmasına karşın, kurumda birikmiş aksaklıkları çözme yolunda kararlı ve tutarlı bir irade sergileyen Ege GÜVEN toplumsal bir adımda da öncü rolüne üstlendi.
“10 Dakikanı ayır- Kam ve Kök Hücre Bağışına Kayıtsız Kalma” sloganı ile Ege Bilim Koleji’nde düzenlenen kampanyanın ilk bağışçısının da Ege Bilim Koleji’nin çiçeği burnunda yeni Genel Müdürü Ege Güven’in olacağı öğrenilenler arasında.
Bölge ve okul içindeki haber kaynaklarımız “Ege Güvem kurumumuza geldiği andan itibaren kurumumuzun kurumsal bir kimliğe doğru evrildiğini söylemek mümkün. Kendisi her zaman kurum çalışanlarımızın rol modeli olma yolunda hızla ilerlemekte ve bu sürpriz adımların ardı arkasının kesilmeyeceği beklenmelidir” dediler.
Öğretmenim Dergisi^nin 148. sayısında ayrıntılı bir söyleşisi yayınlanacak olan Ege Güven adeta bazı babaları kıskandırırcasına “İnsanın Bir Kız Evladı Olmalı” dedirtmekte.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

SUYA DOĞUM MU SUDA DOĞUM MU?

POPÜLER DOĞUM ŞEKLİ: SUDA DOĞUM SUDA DOĞUM AĞRININ RİTMİNİ DÜZENLİYOR SUDA DOĞUM AĞRILARI AZALTIYOR SUDA …