AYFER GÜLER OKURLARIYLA BULUŞACAK

Yazar Ayfer Güler 25 Temmuz Çarşamba günü (yarın) 14.00-17.00 saatleri arasında Türk Edebiyat Vakfı’nda okurlarıyla buluşacak. Sevilen kitaplarının yanı sıra son kitabı Kendine Eriş’i de imzalayacak olan Güler kitap severleri ağırlayacak.

Ayfer Güler’in Kendine Eriş’i Kitap Severleri Bekliyor

Öğretmenim Dergisi Yayınevi’nin yayınladığı yeni kitabı Kendine Eriş yazar Ayfer Güler  tarafından kaleme alındı. Yazar kitabında okurlarına kendini anlamanın, tanımanın, keşfetmenin püf noktalarını veriyor. Bu kitabı okurken kitabın sizin aynanız olduğunu göreceksiniz. Kendinize söyleyemediklerinizin aslında söylemek istedikleriniz olduğunu anlayacaksınız. En önemlisi bu kitap ile şimdiye kadar neden tanışmadığınıza hayıflanacaksınız. Sorunun da çözümün de kaynağının siz de var olduğunu göreceksiniz. Ayfer Güler, sonsuz evrende bir nokta olan bizlerin çözümünün zor olmadığını, kendimizde var olanların bize yettiğini örnekleriyle ve kanıtlarıyla ortaya koyuyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

DUAYEN TELEVİZYONCU ERKAN YOLAÇ VEFAT ETTİ

‘Evet-Hayır’ yarışması ile hafızılarımıza kazınan, televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Erkan Yolaç uzun süredir tedavi gördüğü …