Anasayfa / EĞİTİM / YEKÜV’ÜN ÖĞRENCİ BULUŞMALARINDA Kİ KONUĞU:DERYA TEKİN YUSUF

YEKÜV’ÜN ÖĞRENCİ BULUŞMALARINDA Kİ KONUĞU:DERYA TEKİN YUSUF

YEKÜV, Öğrenci Buluşmaları Kapsamında Çelebi Havacılık Holding Global İK Başkanı Derya Tekin Yusuf’u konuk edecek

 21’inci Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı (YEKÜV) alanında uzman isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor

 Bu yıl 25. yılını kutlayan 21’inci Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı (YEKÜV), kurulduğu günden bu yana bursiyerlerine sadece maddi destek sağlamakla kalmıyor, kişisel gelişimleri için de çaba gösteriyor. Bu fikirden hareketle, gençlerin eğitsel, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla düzenlenen “Öğrenci Buluşmaları”, konularında uzman kişilerle öğrencileri bir araya getiriyor.

Bu etkinliklerin gençlerin hayat yolculuklarında önemli olduğuna inandıklarını belirten YEKÜV Yönetim Kurulu Başkanı Işın Özdemir, “ Ayda bir kez düzenlediğimiz “Öğrenci Buluşmaları” ile bursiyerlerimizin kültürel, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkı sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda bursiyerlerimizle bire bir iletişim imkanı bulurken onlara  arkadaşlarıyla sosyalleşecekleri ortam hazırlıyor, alanında uzman rol modellerle buluşturuyoruz.”  dedi.

Her ayın üçüncü Cumartesi günü düzenli olarak organize edilen buluşmalarda iş ve sanat dünyasından, akademi, medya ve iletişim sektöründen konularında uzman ünlü isimleröğrencilerle bir araya gelerek, mesleki yolculuklarını ve tecrübelerini paylaşıyor.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

142. SAYIMIZ ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisinin Son Sayısı Çıktı… Öğretmenim Dergisinin son sayısı olan 142. sayısı eğitimin nabzını tutan …

0 Comments

YEKÜV’ÜN ÖĞRENCİ BULUŞMALARINDA Kİ KONUĞU:DERYA TEKİN YUSUF

YEKÜV, Öğrenci Buluşmaları Kapsamında Çelebi Havacılık Holding Global İK Başkanı Derya Tekin Yusuf’u konuk edecek  21’inci Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı (YEKÜV) alanında uzman isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor  Bu yıl 25. yılını kutlayan 21’inci Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı (YEKÜV), kurulduğu günden bu yana bursiyerlerine sadece maddi destek sağlamakla kalmıyor, kişisel …

Daha Fazla Oku