“ÜST AKLIN POP PROJESİ: BTS” ÖDY’DEN ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisi ve Yayınları’ndan çok ses getirecek bir kitap daha yayınlandı.

Üst Aklın POP Projesi: BTS... Daha kitap yayınlanmadan gerek yazar Sinan Dolayman’a gerekse de yayınevine sosyal medya ve telefonlarla saldırılara başlayan BTS fanlarının da mutlaka okuması gereken bir kitap.

Bir BTS gerçeğini yayınlamak cesaret ister dediler ve biz de önce insanımız sonra gençlik için bu kitabı yayınlayalım dedik.” girişi ile başlayan tanıtım bültenin devamı şöyle:

BTS GERÇEĞİ : Üst Aklın POP Projesi mi ?

BTS, son üç yıldır dünyanın en büyük müzik ödülü olan Amerikan Billboard Müzik Ödülü’ nü kazanan Güney Koreli bir pop müzik grubudur. Mayıs 2019’ da Carl Gustav Jung’ un Analitik Psikoloji’ sinden ilham alarak eşcinsel temaların işlendiği son albümü “Map of the Soul: Persona” ile dünya listesinde üçüncü kez birinci oldu. Bu rekor sadece İngiliz müzik grubu Beatles’ in elde ettiği bir başarıydı. Koreli bir müzik grubunun tüm dünyada bu kadar popüler olmasının nedeni BTS üyesi yedi gençten mi kaynaklanıyor? BTS gerçekten sadece bir müzik grubu mu? Yoksa!!! Bu soruların cevapları bizi önemli bazı gerçeklere götürecek.

 

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

YKS SINAV ÜCRETLERİNİ BAŞKAN ÇALIK KARŞILAYACAK

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 8-9 Haziran 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerin sınav …