Tıkladers’ten tam destek

İngilizce, matematik, oyun ablası, psikolojik rehberlik gibi 60 farklı branşta online ve yüz yüze hizmet verme imkanı sunan Tıkladers, bu özelliğiyle birçok eğitmene destek olmayı amaçlıyor. Eğitmenler bu sayede branşlarına ve uzmanlık alanlarına göre saatlik 150-750+ TL arasında ders vererek çalışabiliyor.

Tıkladers üzerinden hizmet almak isteyen kişiler, eğitmenlerin profillerine ücretsiz olarak ulaşarak, ilan detayları ile öğretmen hakkında birçok ön bilgiyi öğrenme imkanına sahip oluyor ve iletişim bilgisi üzerinden direkt olarak iletişim kurabiliyor.

Üniversite öğrencilerine hem tecrübe hem maddi gelir

Özellikle yaz döneminde, çalışan anne babaların oyun ablası hizmetine ilgisinin yoğun bir şekilde artığını ifade eden Tıkladers Kurucusu Esennur Küçüktüzün, üniversite öğrencilerinin bu dönemde hem tecrübe kazanması hem de maddi gelir kazanması adına sisteme kayıt olmanın büyük fayda sunduğunu dile getiriyor.

 

Bin gönüllü öğretmen deprem bölgesindeki çocuklara ders verdi

Şubat ayında yaşanan deprem felaketinin ardından hayata geçirdikleri “Gönüllülük Projesi’’ ile yaklaşık bin gönüllü öğretmenin deprem bölgesindeki çocuklara platform aracılığıyla tamamen ücretsiz bir şekilde ders verdiğini ifade eden Küçüktüzün, bu süreçte birçok çocuğa dokunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtiyor.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

AŞIRI SICAKLAR 4 TRİLYON DOLARDAN FAZLA ÜRETKENLİK KAYBINA NEDEN OLACAK

Lider küresel insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, çalışanları dünya çapında artan aşırı sıcaklar …