SOKAK HAYVANLARINA DESTEK VERMEK İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ

ENRICO CARUSO’NUN TAHT ADAYI CAN PULAT, NİL ORGANIZATR OKAN TOK’UN DÜZENLEDIĞI “ONLARIN DA GÖZYAŞLARI VAR” FARKINDALIK KONSERİ’NE KATILMAK VE HAYTAP YETKİLİLERI İLE İLETİŞİME GEÇEREK YARDIM SAĞLAMAK İÇİN TÜRKİYE’YE GELDİ.

Yeni neslin klasik müzik prensi PULAT, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

_”Öncelikle bu görkemli organizasyonun tüm sorumluluğunu üstlenen değerli sanatçı dostum Okan TOK’u ve ekibini, beraberinde yüreğini ortaya koyarak organizasyona iştirak eden tüm sanatçı dostlarımızı tebrik ederim. Türkiye’nin bu tür motivasyon odaklı etkinliklere ivedilikle ihtiyacı var. Hayvanseverlerden öncelikli ricam, hayvan yetiştirmek isteyenleri sahiplenmeye yönlendirmeleridir.
Yanı sıra üretim çiftliklerinin de denetlenmesi ve üretimin kontrol altında tutulması çok önemli. Amacımız, tıpkı kimi Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ‘Sokak Hayvanı’ ifadesini ortadan kaldırmaktan yana. Yuvasız minik dostlarımız adına, bu tür organizasyonlara iştirak etmekten mutluluk duyuyorum. Allah ömür verdiği sürece yeni organizasyonlarda da sanatçı olarak üzerime düşen görevi seve seve üstleneceğim. Tüm sanatçılarımızı, dostlarımızı ve vatandaşlarımızı, aynı duyarlılığa davet ediyorum. Sevgi bulaşıcıdır, daima sevelim.”_

_Organizasyona, Tuna Arman, Nilay Dorsa, Umut Akyürek, Onur Akay, Dilek Torgun, Uhde Seçil başta olmak üzere çok sayıda ünlü destek verdi.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

GELECEK 10 YILA ÇEVRESEL RİSKLER DAMGA VURACAK

1.400’den fazla küresel risk uzmanı, politika yapıcı ve sektör liderinin görüşlerinden yararlanılarak hazırlanan 2024 Küresel …