MASALSI FESTİVAL

Üçüncü Sinemasal Fener-Balat Çocuk Festivali, etkinliği ‘Hayata Başka Bak!’ sloganıyla 21 – 22 Nisan 2018 tarihlerinde düzenleniyor.

Sinemasal Fener-Balat Çocuk Festivali, bu yıl Dimes’in ana sponsorluğunda ‘Hayata Başka Bak!’ sloganıyla düzenleniyor. 21 – 22 Nisan tarihlerinde Balat sahilinde gerçekleşecek olan festival, ‘’Sinema, Tiyatro, Müzik, Bi Dünya Güzellik’’ temasıyla İstanbullu çocukların 23 Nisan coşkuyla kutlanacak.

21 Nisan Cumartesi, saat 20:00’de, açık hava sinemasında Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak filminin gösterimiyle başlayacak festival, 22 Nisan Pazar günü saat 13:00’den itibaren farklı aktivitelerle çocukları ve ailelerini ağırlayacak. Etkinlikler kapsamında, ‘Hayata Başka Bak!’ hayal paylaşım atölyesinin yanı sıra, masal, yüz boyama, resim, kukla, tiyatro atölyeleri ve açık hava tiyatrosu da yer alacak. Aynı zamanda, geri dönüşüm atölyesi ile çocuklara çevre koruma ve sürdürülebilirlik bilinci aşılanacak.

Aynı günün akşamı, sembolik gişe açılışı ve hatıra sinema bileti dağıtımı sonrası, jonglör, pandomim, sihirbaz, kukla ve Flamenko gösterilerinin ardından, Ters Yüz isimli filmi izleyecekler.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

ESENLERLİ MİNİKLER HARÇLIKLARIYLA SU KUYUSU AÇTIRDI

Dede Nine Torun Yaşam Merkezi öğrencileri her yıl düzenli olarak yaptıkları “Yardım Kumbarası” projesiyle topladıkları …