KAYMAKAMDAN SPOR YAPAN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Maltepe Kaymakamlık Kupası Kros müsabakalarında mücadele ederek dereceye giren sporcular için Marmara Eğitim Köyü Hasan Ali Yücel Konferans Salonunda ödül töreni düzenlendi. Kupa töreni, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, İlçe Gençlik Spor Müdürü Mahmut Serkan Sağbili, Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet Ergül, Marmara Eğitim Okulları Liseler Genel Müdürü Mehmet Alkan, Okul Sporları İl Komitesi Üyesi Bahtiyar Topal, Marmara Eğitim Okulları Sportif Direktörü Nurullah Bıyıklı, okul müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri, öğrenciler ve velilerin katılımı ile gerçekleşti.

Kros müsabakaları sonrasında dereceye giren öğrenciler için Marmara Eğitim Köyü Hasan Ali Yücel Konferans Salonunda gerçekleştirilen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Yarışmalar ile ilgili kısa bilgilendirmenin ardından konuşan Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, gençlere soğuk havaya rağmen müsabakalara katıldıkları için teşekkür etti.

Maltepe Kaymakamlık Kupası Kros Müsabakası Genç Kızlar Kategorisinde Bireysel dalda; Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Feyza ARI  ilçe birincisi, Dilara GÜLSUYU  ikinci oldu. Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı olarak ilçe ikincisi oldu. Takım, kupaları ve madalyaları sevinçle okullarına götürdü.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Karne hediyesi başarıyı düşürebilir

2023 – 2024 eğitim öğretim yılı sonlanırken ebeveynler için “karne hediyesi” telaşı başladı. Kötü karneye …