KADININ GÜCÜ İNDİRİMLİ EĞLENCENİN KAPILARINI ARALIYOR

Merlin Entertainments, Dünya Kadınlar Günü kapsamında, İstanbul’da bulunan eğlence merkezleri Madame Tussauds İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve SEA LIFE İstanbul’a giriş biletlerinde çok özel indirimler sunuyor. 7-10 Mart tarihleri arasında, sadece online’da www.biletix.com üzerinden satın alınan tüm yetişkin biletlerinde geçerli olacak kampanyanın tek koşulu ise ziyaretçiler arasından en az bir kişinin kadın olması…

 

İstanbul’da ailece vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Avrupa’nın 1 numaralı etkinlik alanı işletmecisi olan Merlin Entertainments, Dünya Kadınlar Günü kapsamında tüm kadınlara Madame Tussauds İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve SEA LIFE İstanbul’a giriş biletlerinde çok özel indirim avantajları sunuyor.

7-10 Mart tarihleri arasında, sadece online’da www.biletix.com üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olacak kampanyada, Madame Tussauds İstanbul ve LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul için yetişkin biletleri 52 TL yerine 30 TL’den; SEA LIFE İstanbul için yetişkin biletleri 60 TL yerine 35 TL’den satın alınabilecek. Merlin Entertainments’ın eğlence merkezlerindeki bu indirimli eğlence fırsatından tüm kadın misafirler ve içerisinde en az bir kadın olan arkadaş grupları da yararlanabilecek.

Bünyesinde SEA LIFE, Madame Tussauds ve LEGOLAND® Discovery Centre olmak üzere üç merkezi bulunan Merlin Entertainments, eğlendirirken öğreten anlayışı ile hem çocuklara hem de yetişkinlere, kısacası tüm aileye keyifli anlar vadediyor. SEA LIFE’ın okyanus tünelinde binlerce deniz canlısının sualtı yaşamına yakından tanık olabilir; LEGOLAND® Discovery Centre’daki The LEGO® Movie etkinlik alanında kendi film karakterlerini yaratıp; stop motion filmlerini oluşturabilir veya Madame Tussauds İstanbul’da Murat Boz’la selfie çektirerek, ölümsüzleştirdiğiniz bu anıyı çıkışta fotoğraf olarak alabilirsiniz.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

AŞIRI SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT!

AŞIRI SICAK HAVA DALGASI GELİYOR SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre …