İSFANBUL TEMA PARK’TA EĞLENCE VE MACERA YENİDEN BAŞLADI!

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, kapılarını eğlence severlere yeniden açtı. Misafirlerinin huzur içinde, açık havada eğlenceye doyacakları güvenli bir ortam sunan İsfanbul Tema Park, açılış coşkusunu da muhteşem bir kampanya ile kutluyor.

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul Tema Park’ta sınırsız eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Karantina sürecinin ardından misafirlerinin sağlığı için uluslararası standartlarda önlemler alarak, açık havada 7’den 70’e herkes için eğlence sunan İsfanbul Tema Park, heyecan dolu dünyasına sizleri de davet ediyor.

 Açılışa özel, online bilette yüzde 60 kampanya

İsfanbul Tema Park açılış coşkusunu da 31 Ağustos 2020 tarihine kadar sürecek bir kampanya ile eğlence severlerle birlikte kutluyor. Açılışa özel kampanya çerçevesinde online bilet alan misafirler yüzde 60 oranındaki indirimden faydalanabilecekler. Böylece 7’den 70’e İsfanbul Tema Park’ın tüm misafirleri sınırsız eğlence keyfini yeniden yaşama imkanı bulacaklar.

 Nefeskesen, Adalet Kulesi ve King Kong ile adrenalin yine dorukta

 11.00 – 19.00 saatleri arasında misafirlerine açık olan İsfanbul Tema Park, birbirinden özel eğlence üniteleriyle donatılmış, Eyüpsultan’daki 120 bin metrekarelik alan üzerine kurulu bulunuyor. İsfanbul Tema Park’ta; 3 saniyede 110 km hıza ulaşan dünyanın en iyi 4’üncü roller coaster’ı Nefeskesen, 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”,  macera severlerin ilgi odağı Viking, efsanevi King Kong ve 20 milyon dolarlık yatırımla 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, İstanbul’un fethini insansı robotlarla anlatan “Fatih’in Rüyası”, İsfanbul Tema Park’ın en sevilen üniteleri arasında yer alıyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

LGS TERCİHLERİNDE ADAYLARA ÜCRETSİZ DESTEK

Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘LGS Tercih Günleri’ devam ediyor. 1-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen tercih günlerinde alanında …