EYÜP BELEDİYESİ’NDEN BİR YÜZME HAVUZU DAHA

Eyüp Sultan belediyesi, Eyüp Sultan’ın Topçular mahallesinde yeni bir havuz açılışı gerçekleştirdi. Açılışa pek çok milli sporcu da katıldı.

Eyüp Sultan Belediyesi Yüzme Havuzu açılış törenine, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Eyüp Sultan Kaymakamı İhsan Kara, Eyüp Sultan Belediye Başkanı Deniz Köken açılışa katıldı ve konuşmalar gerçekleştirdiler.

Bunun yanı sıra, 2017 Dünya Bedensel Engelli Yüzme şampiyonu Beytullah Eroğlu, 100 metre hız apnea yarışında Türkiye rekortmeni ve Avrupa 7.’si Damla Pınar Özdemir ve 2018 Paletli Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Duygu Özdemir katıldı.

Eyüp Sultan Belediye Başkanı Deniz Köken, açılışta yaptığı konuşmada ‘’Eyüp Sultan’da AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergiliyoruz. 30 ayda 30 proje gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Eyüp Sultan Kaymakamı İhsan Kara ise yaptığı konuşmada spor tesislerinin gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmasında büyük rol oynadığı ifade etti.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

DUAYEN TELEVİZYONCU ERKAN YOLAÇ VEFAT ETTİ

‘Evet-Hayır’ yarışması ile hafızılarımıza kazınan, televizyon dünyasının ünlü isimlerinden Erkan Yolaç uzun süredir tedavi gördüğü …