Anasayfa / Dünya'da Eğitim / DERGİMİZİN YENİ SAYISI ÇIKTI

DERGİMİZİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Dergimizin 114 üncü sayısı çıktı. Bu ay ki sayımız dikkat çeken zengin bir içeriğe sahip.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları, Fen Bilimleri Temel Liseleri ve Fen Bilimleri Yayınlarının Kurucusu Nazmi Arıkan ile daha önce hiç sorulmayan ve yazılmayanları sorup yazdığımız özel röportajımızı, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları Genel Müdürü deneyimli eğitimci Ömer Orhan ile eğitim ve okulları hakkında ki özel röportajımızın yanı sıra, Gaziosmanpaşa İlçesinin eğitim sistemini masaya yatırdığımız dosya haberimizi kapsamında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet Bakırcı ve  Gaziosmanpaşa İlçesinde ki özel okulların ilçe eğitimi ile ilgili görüşlerini dergimizin son sayımızda okuyabileceksiniz.

Son sayımızda EĞİTİMİN DUAYEN ismi Ahmet Sait Yurtseven’in ERA Okullarının Genel Müdürlüğüne gelmesi, Mektebim Okulları haberlerini de bulabilirsiniz.

SON SAYIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

142. SAYIMIZ ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisinin Son Sayısı Çıktı… Öğretmenim Dergisinin son sayısı olan 142. sayısı eğitimin nabzını tutan …

0 Comments

DERGİMİZİN YENİ SAYISI ÇIKTI

Dergimizin 114 üncü sayısı çıktı. Bu ay ki sayımız dikkat çeken zengin bir içeriğe sahip. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları, Fen Bilimleri Temel Liseleri ve Fen Bilimleri Yayınlarının Kurucusu Nazmi Arıkan ile daha önce hiç sorulmayan ve yazılmayanları sorup yazdığımız özel röportajımızı, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Okulları Genel Müdürü deneyimli eğitimci …

Daha Fazla Oku