ÇOCUK SAFLIĞINDA HİKAYELER…

Çocuk Saflığındaki Bu Hikayelere Bayılacaksınız

Mikado Çocuk, “Annemi Neden Çok Seviyorum?” ve “Babamı Neden Çok Seviyorum?” adını taşıyan yeni kitaplarıyla miniklere anne-baba sevgisini “yavru ayı, anne-baba ayı”nın eğlenceli hikayesi üzerinden anlatıyor.

Okul öncesi ve okul çağı, aile, çocuk gelişimi kitaplarından oluşan zengin yayın portföyü ile çocukların hayal dünyasını zenginleştiren Mikado Çocuk, yeni kitaplarında bu kez anne ve baba sevgisini konu ediyor. “Annemi Neden Çok Seviyorum?” ve “Babamı Neden Çok Seviyorum?” adını taşıyan yeni kitaplar, birlikte çok keyifli zaman geçiren yavru ayı ile anne ve baba ayının hikayesini sevgi dolu cümlelerle anlatıyor.

“Annemi Neden Çok Seviyorum?” kitabında yavru ayı, annesiyle birlikte bisiklete binip, oyun evine gidiyor, şarkı söylüyor, birlikte yemek yapıyor, kitap okuyor. “Babamı Neden Çok Seviyorum?” da ise babasıyla birlikte gezmeye gidiyor, salıncağa biniyor, kanguru gibi zıplayıp, canavarcılık oynuyor. 1 yaş ve üzeri minik okurlar için hazırlanan bu iki keyifli öykünün ortak bir noktası var: Yavru ayı annesiyle de, babasıyla da yaptığı her şeyi çok seviyor. Ancak her şeyden daha çok sevdiği bir şey var: Annesi ve babası.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

3 Temmuz “Kitap Okuyan Babalar Günü”

Herkese Kitap Vakfı, 3 Temmuz gününü “Kitap Okuyan Babalar Günü” ilan etti. “Türkiye’nin geleceği kitap …