Bilfen Şirketler Topluluğundan Öğretmenler Günü’ne Özel Unutulmaz Bir Kutlama

Bilfen Şirketler Topluluğu okul markalarından Bilfen Eğitim Kurumları ve Bilnet Okulları, öğretmenlerinin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü coşku ile kutladı.           Ülker Sports Arena’da gerçekleşen ve binlerce öğretmenin yanı sıra genel müdürlük ve grup şirketleri çalışanlarının da hazır bulunduğu gece “Kıdem Ödülleri Töreni” ile başladı. Sanatçı Sertab Erener’in muhteşem sahnesi ile devam eden gecede öğretmenler doyasıya eğlenme fırsatı yakaladı.

Eğitimde 35 yılını geride bırakan, eğitim sektörünün en başarılı markalarından biri olan Bilfen Eğitim Kurumları ve grubun ikinci okul markası olarak 8 yıl önce eğitim hayatına başlayan Bilnet Okulları, İstanbul ve Bursa Okullarında görev yapan binlerce öğretmenini “Ülker Sports Arena”da gerçekleşen etkinlikte ağırladı. Gecede anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde görev yapan öğretmenler, kıdem ödüllerini Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK’ün elinden aldı.

Bilfen Şirketler Topluluğu Başkan Vekili Fatih ÖZTÜRK gecede yaptığı konuşmada; “Bugün bu salonda, Bilfen ve Bilnet Okullarımızın İstanbul ve Bursa Kampüslerinde görev yapan, eğitime gönül vermiş iki kardeş okul markasının öğretmenleri; Genel Müdürlük, Bilfen Yayın Grubu, Bilnet Matbaacılık, Biltur Catering, Bilkids, Etur ve Bilyapı bünyesinde çalışan çok değerli çalışma arkadaşlarımı bir arada görüyorum. Bundan tam 35 sene önce cesur bir öğretmen olan Osman ÖZTÜRK’ün  56 çalışan ile temellerini attığı bu kurum, ne mutlu bize ki her geçen sene büyüdü ve bugün 8.383 kişiye ulaşan çalışan sayısı ile sayfalara sığmaz anıların biriktiği bir yapıya dönüştü. Bayrağımızı başarı ile dalgalandıran, şirket kültürümüzü benimsemiş, özveriyle emekle çalışan siz değerli öğretmenlerimiz ile büyümeye, ilk günkü heyecan ile her gün yeni şeyler öğrenmeye devam edeceğimiz, beraber nice güzel, sağlıklı ve başarı dolu işler yapacağımız yıllarımız olsun, Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!”

Sertab Erener, öğretmenler için sahnede!

Türk pop müziğinin ünlü ismi Sertab ERENER, bu kez öğretmenler için sahnedeydi.  ERENER, muhteşem performansı ile geceye damgasını vururken öğretmenler, unutulmaz bir müzik ziyafetiyle doyasıya eğlendi. Sahnedeki enerjisi ve repertuarında yer alan “Aç Sesini, Belki de Dönerim, İyileşiyorum, Aşk, Kumsalda, İncelikler, Rengarenk ve Everyway gibi birbirinden güzel şarkılarını öğretmenler için seslendiren ERENER, performansı ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

LGS TERCİHLERİNDE ADAYLARA ÜCRETSİZ DESTEK

Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘LGS Tercih Günleri’ devam ediyor. 1-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen tercih günlerinde alanında …