BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN, BAŞARMIŞLARDAN İLHAM ALIN

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen “BİLGİ Kariyer Günleri’18” kendi sektörünün lideri 100’e yakın kurumsal şirketin katılımıyla 15 Mart’ta başlıyor. Kariyer Günleri’nde öğrenciler ve mezunlar, iş dünyasının önde gelen isimleri ve sektör profesyonellerinden ilham alma fırsatını yakalayacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından düzenlenecek BİLGİ Kariyer Günleri’nde öğrenciler, sektöründe lider firmaların yöneticilerinden ilham alarak geleceğin meslekleri ve çalışma hayatı hakkında fikir sahibi olacak. Etkili CV ve mülakat için ipuçlarının da tartışılacağı etkinliklerde, yüze yakın firma tarafından kurulacak stantların yanı sıra çeşitli etkinlikler de düzenlenecek.

santralistanbul’da 15 Mart Perşembe günü başlayacak Kariyer Günleri’nin ilk oturumu Boyner İnsan Kaynakları İletişim Yöneticisi Mehmet Pozam’ın “Perakendede iş var, sen de katıl!” konuşmasıyla başlayacak. İlk gün söyleşileri Mercedes Benz Türk Connect’ten Yasemin Koçtürk Yaman ve Unilever Kariyer Danışmanı Ecenaz Özcengiz’in konuşmalarıyla devam edecek. İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden Roy Manukyan’ın moderatörlüğündeki “Kariyer hikayene Big4’la başla!” oturumuyla sona erecek.

Etkinliğin 16 Mart’taki ikinci gününde, Colgate Palmolive Yetenek Kazanımı & Gelişim Müdürü Şive Yılmaz, Vestel Venture Genel Müdürü Metin Salt ve PepsiCo Yetenek Kazanımı Müdürü Tuğba Panavur öğrencilerle geleceği şekillendirmeleri üzerine sohbet edecek. “Vodafone ile Dijital Dönüşüm’e hazır mısın?” başlıklı seminerde Vodafone Dijital Dönüşüm Direktörü Ender Özgün ve Vodafone İşveren Markası Müdürü Gamze Yeşilbayrak öğrencilerle buluşurken, günün son oturumunda da Türk Hava Yolları Yetiştirilmek Üzere Pilotlar İstihdam Şefi Feyza Sofu ve Türk Hava Yolları Sorumlu Kaptan Pilot Altuğ Demircan öğrencilerle buluşacak.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Derslerimize aç girmeyelim

Öğrenci Velileri Dayanışma Derneği, “Her dört çocuktan biri okula aç gidiyor” diyerek her öğrenciye ücretsiz bir …