Aydın Doğan Vakfı başarılı kız öğrencileri İstanbul’da ağırlıyor

Aydın Doğan Vakfı, Baba Beni Okula Gönder seferberliği kapsamında başlattığı ‘Başarı Beni İstanbul’a Götürüyor’ gezisi ile yurtlarda kalan başarılı kız öğrencileri ağırlayacak. Bu yıl 3-7 Haziran tarihleri arasında İstanbul’a gelecek olan öğrenciler, üniversiteleri,  şehrin tarihi ve kültürel mekanları ziyaret edecek.
Aydın Doğan Vakfı, 2009 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği ‘Başarı Beni İstanbul’a Götürüyor’ gezisi kapsamında, bu yıl başarılı kız öğrencileri bir kez daha İstanbul’da ağırlayacak.

Baba Beni Okula Gönder seferberliği kapsamında Erzurum, Gümüşhane, Konya, Nevşehir ve Muğla’da yaptırılan yurtlarda kalan 40 öğrenci ile 8 öğretmen, 3-7 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da olacak.

Öğrenciler ve öğretmenleri, gezi boyunca Dolmabahçe Sarayı, Sultanahmet Camisi, Topkapı Sarayı, Ayasofya Camisi, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Mısır Çarşısı, Emirgan Korusu ve Sabancı Müzesi gibi şehrin tarihi ve kültürel mekânlarını görmenin yanı sıra İstanbul Üniversitesi’ni ve Boğaziçi Üniversitesi’ni de ziyaret etme fırsatı bulacak.

Başarılı kız öğrenciler için bu yıl da 6 Haziran tarihinde Doğan Holding’te bir ödül töreni düzenlenecek.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

GIDA ENDÜSTRİSİNDE YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ F İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en kapsamlı gıda endüstrisi fuarı olan F İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri ve Üretim Teknolojileri …