ALKIŞLAR EDİRNELİ SPORCULARA

Edirneli sporcular kendilerinden bekleneni fazlasıyla vererek kentlerine ödüllerle döndüler.

Edirne  Gençlik Spor İl  Müdürlüğü adına Türkiye Modern Pentatlon Federasyonunun düzenlemiş olduğu 2023 Analig Osman Bayraktar  Sezonu    Modern Pentatlon Türkiye Şampiyonasında Sporcularından Derin Su Bilbaşar 12 yaş Türkiye 1.si, Almira Ceylin Güler  14 yaş Türkiye 2.si,   Poyraz Yiğit  Sözen Gurup 4. sü olarak Edirneyi temsil etti.

Konu ile ilgili Öğretmenim Dergisi’ne özel açıklamalarda bulunan Nihal SAMANKATİBİ şunları söyledi:

-“Ben Edirne Modern Pentatlon İl Temsilcisi Nihal Samankatibi . Edirne’de bir yıldır il Temsilciliği yapıyorum.  Modern Pentatlon spor dalında çok yeniyiz ve kendimizi bu spor dalında tanıtmaya  çalışıyoruz. Bu bizim ilk  Türkiye Şampiyonasına katılmamız oluyor. Çocuklarımızın  başarılarıyla gurur duyuyoruz ve her zaman onların  geleceğine katkı  sağlayacak, başarılara ulaşmaları için elimizden gelen her türlü desteği vermeye özen gösteriyoruz . Bizlere  destek olan Antrenörümüz Gönenç Tosun  hocamıza da vermiş  olduğu emek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.”

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Okanlı mucitlerden 215 proje

Öğrencilerin bilimsel çalışmalara olan ilgisini artırmayı amaçlayan, problem çözme yeteneklerini geliştiren, bilimin eğlenceli yanını da …