11. TIP ÖĞRENCİLERİ SEMPOZYUMU, HUMANIS’İN KATKILARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması Humanis, 11. Tıp Öğrencileri Sempozyumu’nun ana sponsoru olarak tıp öğrencilerine desteklerini esirgemedi.

Türk Tıp Öğrencileri Birliği tarafından düzenlenen 11. Tıp Öğrencileri Sempozyumu, “Beyni Beyinle Çözmeye Çalışmak: Nörobilim ve Psikiyatri” temasıyla 3-4 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleşti. Bu yıl da büyük ilgiyle takip edilen organizasyonun ana sponsoru Humanis oldu.

Humanis Hakkında:

2010 yılında Saya Grup bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis adıyla çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem sektöre hem de Türkiye’ye önemli katkılar yapan bir sağlık şirketidir.

 

Dünyanın en büyük global ilaç firmaları ile üretim ortaklığı yaparak uluslararası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde tüm dünyada insana ve insan yaşamına değer yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil gibi birçok farklı tedavi alanda etkili bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sağlık felsefesini sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ürünler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu çözümleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

Türkiye’nin dört bir yanından gelen tıp öğrencileri, tematik oturumlar aracılığıyla akademik gelişimlerine katkıda bulunurken Humanis Ticari Operasyonlar Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Yalçın Yaşin de sektör ve hekim işbirliği ekseninde bir konuşma gerçekleştirdi.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

YKS SINAV ÜCRETLERİNİ BAŞKAN ÇALIK KARŞILAYACAK

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 8-9 Haziran 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerin sınav …