YENİ EĞİTİM YILI ÖNCESİNDE ŞİŞLİ BELEDİYESİ EĞİTİMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Şişli Belediyesi yeni eğitim öğretim yılı öncesinde Şişli’de görev yapan tüm eğitmenlere yönelik moral yemeği düzenledi. Gelenekselleşen yemeğe Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür ve Şişli’deki tüm okul müdürleri katıldı.

Şişli Belediyesi’nin her yıl okullar açılmadan önce Şişli’de görev yapan eğitimcilere yönelik düzenlediği moral yemeği 4 Eylül Çarşamba günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşti. Bu sene düzenlenen yemeğe Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit Yentür ev sahipliği yaptı. Eğitmenlerin çağdaş bir toplum yaratmadaki önemine değinen birer konuşma gerçekleştirdiler.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Biz çağdaş yönetim anlayışına inanmış ve topluma karşı kendini sorumlu hisseden bir belediye olarak, çocukların sağlıklı koşullarda, güven içinde eğitim almasının en önemli insan haklarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle ilçemizdeki okullarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

TEGV yaz etkinlik dönemi başladı

Türkiye genelinde 27 ildeki 75 noktasında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’in yaz etkinlikleri başladı. İlköğretim …