ÖĞRETMENLER, SOSYAL SORUMLULUK İÇİN FMV IŞIK OKULLARI’NDA BULUŞUYOR

FMV Işık Okulları, 20 Ekim 2018 Cumartesi günü “Bir Öğretmen Değişir, Dünya Değişir” sloganıyla gerçekleşecek “SINIF ÖĞRETMENLERİ PAYLAŞIM ZİRVESİ”ne ev sahipliği yapacak. Sosyal sorumluluk amacı taşıyan organizasyona, farklı devlet okullarında veya özel okullarda çalışan öğretmen, akademisyen ve öğretmen adayları katılabilecek. FMV Ayazağa Işık İlkokulu’nda yapılacak zirvenin katılım bedeli, müziği daha fazla çocuğa ulaştırma amacıyla çalışan Barış İçin Müzik Vakfı’na bağışlanacak.

Devlet okulları ve özel okullarda çalışan, eğitime karşı sorumluluk bilinci yüksek öğretmen, akademisyen ve öğretmen adaylarından oluşan ve hiçbir maddi destek almadan sadece kendi mesleki gelişimleri için 2012 yılından bu yana paylaşım zirveleri düzenleyen Paylaşım Zirveleri Organizasyon Komitesi’nin organize ettiği “SINIF ÖĞRETMENLERİ PAYLAŞIM ZİRVESİ” 20 Ekim 2018 Cumartesi günü FMV Ayazağa Işık İlkokulu’nda gerçekleşecek.

Katılım bedeli 50 TL olarak belirlenen ve geliri müziği daha fazla çocuğa ulaştırma amacıyla çalışan Barış için Müzik Vakfı’na bağışlanarak bu yönde de farkındalık oluşturmanın amaçlandığı zirveye, Milli Eğitim Bakanı Müsteşarı Dr. Adem Çilek ’in yanı sıra Prof. Dr. Hayati Akyol ve Prof. Dr. Ayhan Aydın katılacak. Zirvede, sınıf öğretmenlerinin 3 oturumda paralel etkinlikler olarak paylaşacakları birbirinden farklı 32 atölye ve sunum gerçekleştirilecek.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

İftar Sofralarında Bu Konuları Konuşmaktan Kaçının!

Ramazan ayında beslenme zamanlarımızın ve alışkanlıklarımızın belirli bir süre değişmesi duygu kontrolünde güçlük yaşamanıza neden …