Anasayfa / EĞİTİM / ÖĞRENCİLERE SANAYİYİ SEVDİREN TEZMAKSAN MAKİNA’YA ÖDÜL GELDİ

ÖĞRENCİLERE SANAYİYİ SEVDİREN TEZMAKSAN MAKİNA’YA ÖDÜL GELDİ

Bugüne kadar 800’ün üzerinde meslek lisesi öğrencisine eğitim veren Tezmaksan Akademi, gerçekleştirdiği projeler ile TAYSAD tarafından ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ ödülüne layık görüldü. Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu konuyla ilgili “Her şey inanmakla başlar, biz ülkemize ve sanayiye ve en önemlisi geleceğin sanayicileri öğrencilerimize inandık” dedi.

Tezmaksan Makina’nın, sanayi sektöründe ‘nitelikli eleman sorunu’nun çözümüne yönelik olarak 2015 yılında hayata geçirdiği Tezmaksan Akademi’ye ödül geldi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katıldığı, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği’nin 40’ıncı Genel Kurulu’nda Tezmaksan Akademi ‘Kurumsal Sosyal Sorumluluk’ kategorisinde 3’üncülük ödülüne layık görüldü. Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, ödülünü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’dan aldı.

HERŞEY İNANMAKLA BAŞLAR
Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu “Her şey inanmakla başlar, biz Tezmaksan Akademi olarak ülkemize ve sanayiye ve en önemlisi geleceğin sanayicileri öğrencilerimize inandık. Bu uğurda geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerinde hem gelişmeyi hem de sürekli olmayı amaçlıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören TAYSAD yönetim kuruluna ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu ödülü tüm ekibimiz adına kabul ediyorum” dedi.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

19 Mayıs 1919’un üzerinden 101 yıl geçti. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir