NESTLE PURE LİFE İYİ BİR GELECEK İÇİN TEGV’LE EL ELE VERDİ..

Nestlé Pure Life “iyi gelecek” için “iyi su”ya odaklanıyor

Nestlé Pure Life, marka kimliğini ve logosunu yeniledi. Yenilenen logosunu ve yeni marka dünyasını hazırladığı reklam filmiyle tüketicisiyle buluşturan marka, yola “İyi su varsa, iyi gelecek var” mottosuyla devam ediyor. İsminde yer alan “saf”lığı marka dünyasının merkezine yerleştiren Nestlé Pure Life, yeni nesiller için sağlıklı bir gelecek hedefine odaklanıyor ve 22 Mart Dünya Su Günü’nü Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle kutluyor.

Markanın yeni kimliğinden, yeni dönem hedeflerinden ve yeni iş birliklerinden bahseden Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz, şunları söyledi:

Nestlé Pure Life olarak ‘Paylaşılan Değer Yaratma’ hedefiyle çalışıyor; geleceği, kaliteyi ve sağlığı odağımıza alıyoruz. Bu kapsamda suyun hem bedenimiz için hem de dünya için önemine dikkat çekecek çalışmalar gerçekleştirmeyi en önemli sorumluluklarımız arasında görüyoruz. Bugüne kadar çocuklara su eğitimi verilmesinden hareket etmenin teşvik edilmesine pek çok proje hayata geçirdik. Yeni marka dünyamızı tasarlarken de bu değerleri ön plana çıkarmaya özen gösterdik. Sudan bir dünyayı çağrıştıran yeni logomuzla ‘İyi su varsa iyi gelecek var’ diyoruz.’’

 TEGV’li çocukların eğitimlerine destek olacak

 Sağlıklı nesiller yetiştirme ve sağlıklı su tüketimi bilinci oluşturma hedefiyle bugüne kadar 10 bine yakın çocuğa eğitim veren marka, bu yıl 22 Mart Dünya Su Günü’nde TEGV ile ortak bir projeye başlıyor. Dünya Su Günü’nde belirli marketlerden yapılan satışlardan elde edecekleri tüm geliri TEGV’e bağışlayacaklarını belirten Karagöz, “Her yıl Dünya Su Günü kapsamında verdiğimiz eğitimlerle bu alanda öncülüğü üstlendik. Bu yıl ise bu anlamlı günü daha da özel kılmak ve eğitime katkı sağlamak için TEGV ile bir iş birliğine imza attık. Proje kapsamında; 22 Mart’ta belirli marketlerden satışa sunulan tüm Nestlé Pure Life ürünlerinden elde edilen gelirle TEGV’li öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayacak; suyun hayatımız için öneminin vurgulanacağı eğitimlerle su bilinci kazanmalarını sağlayacağız. Herkesi çocukların eğitimine katkıda bulunmaya çağırıyoruz. Bundan sonra da faaliyetlerimize hem ülkemize hem de dünyaya katkı sağlama hedefiyle devam edecek ve su tüketimini yaygınlaştıracağız” dedi.

Yeni reklam filmiyle seyirciyi çocukların başrolde olduğu ve her şeyin mümkün olduğu bir dünyada gezintiye çıkaran Nestlé Pure Life, iyi bir geleceğin çocuklara temas ederek inşa edileceğini vurguluyor.

 

 

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

VAN KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ’NDE ÇOCUKLAR HEM EĞLENİYOR HEM ÖĞRENİYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca düzenlenen Türkiye Kültür Yolu Festivali’nin altıncı durağı olan Van Kültür Yolu Festivali’nde …