Anasayfa / EĞİTİM / NAZMİ ARIKAN’A MESLEKTE ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ

NAZMİ ARIKAN’A MESLEKTE ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ

İstanbul Fındıklı Rotary Klübü, ömrünü eğitime adıyan Nazmi ARIKAN’a eğitim adına yaptığı büyük hizmetlerden dolayı Meslekte Üstün Hizmet Ödülü verdi.

Ödül gecesinde, klüp yöneticilerinin konuşmalarının ardından Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarının  kurucusu  Nazmi Arıkan’ın ödüle gerekçe olan eğitim hizmetleri ve biyografisi okundu. Ödülü alan Nazmi Arıkan yaptığı konuşmada, kendisi ile ilgili söylenen övgü dolu sözler ile ilgili olarak ” ben bu sözlere layık değilim, bu sebeple yüzüm kızardı” diyerek tevazusunu gösterdi. Ödülü veren Rotary Klübü yönetimine ve üyelerine sonsuz teşekkür ederim diyen Arıkan, dergimizin 114 üncü sayısında kendisini kapak konuğu olarak yer vermemizden dolayı Öğretmenim dergisi olarak bizlere de teşekkür etmeyi unutmadı.

Geceye katılan klüp üyeleri ve konuklardan büyük ilgi gören Nazmi Arıkan, gelen istekler doğrultusunda kapağında yer aldığı dergimizin 114 üncü sayısını imzalayarak konuklara verdi.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ. ONLİNE EĞİTİM DEVAM EDECEK

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısının ardından konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan okulların tatil edildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir