Anasayfa / EĞİTİM / KİTAP OKUMA PROJESİ 2. SINIF YARIŞMA SONUÇLARI

KİTAP OKUMA PROJESİ 2. SINIF YARIŞMA SONUÇLARI

(Öğretmenim Dergisi / Özel Haber – İstanbul) Öğretmenim Dergisi ve Beşiktaş ile Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri izin ve onayı ile Pamey Yayın Grubunun sponsorluğunda gerçekleştirilen

KİTAP OKUMA PROJESİNİN 2. SINIFLAR sonuçları şu şekilde belirlendi.

  1. Sena BOZ 96.3 puanla Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  2. Mina Su Balçıklı 95.8 puanla Beşiktaş 100.Yıl Mustafa Kemal İlkokulu
  3. Emine Tunca 3 puanla Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  4. Aysu Yılmaz Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  5. Yuşa Han Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  6. Reyyan UYAN Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  7. Ebrar Duman Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  8. Fatma Betül Mert Bahçelievler Altınyıldız ilkokulu
  9. Mehmet Yağız Demir Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  10. Deniz Arslan Beşiktaş 100.Yıl Mustafa Kemal İlkokulu
  11. Elif Duru Ölmez Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  12. Ali Samet Yılmaz Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  13. Abdullah Tahir Emre Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  14. Ahmet Said Kökçü Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  15. İsmail Eymen çardak Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  16. Aslı Nisa Latifoğlu Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  17. Egemen Ülgüt Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  18. Kemal Uras Fedakar Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  19. Civan Mustafa Aksoy Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  20. Ömer Alaaddin Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  21. Almira Satılmış Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  22. Serra Betül Tayfur Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  23. Narin Kerimoğlu Bahçelievler ALTINYILDIZ İlkokulu
  24. Fatih Osmanlı Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  25. Mahmud Bilal Göçmez Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  26. Özlem Yılmaz Bahçelievler Altınyıldız İlkokuly
  27. Çağan Efe Bekarla Beşiktaş 100. Yıl MUSTAFA KEMAL İLKOKULU
  28. Nisa Savu Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  29. Beril ÖZKAN BAHÇELİEVLER YAYLA İLKOKULU
  30. Eymen Demir Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  31. Zeynep Beril Aslan Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  32. Muhammed Onur Özkaya Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  33. Betül Arısoy Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu
  34. Ali Kaan Koç Bahçelieevler Altınyıldız İlkokulu

Şu isimler de kayıt oldukları halde sınava girmemişlerdir.

Bade Tambaş-Muhammed Eymen Südüpak-Mehmet Salih Yayok-Mer Taraç-Mahir Müftüoğlu- Elif Melek Bedel-Mustafa Kemal Tarıbakan-Ali Saruhan-Furkan Saruhan-Azra Boztepe-Yususf Cihangir Demir-Azra Meylin Duru-Mehmet Enes Harmanbaşı-Mehmet Gündoğan-Eray Yiğit-Hevi Yeşilfidan-Ömer Feyzul-Salih Akbulut-Eren Hamza Bilici-Asaf Gültekin-Miraç Soylu-Elif Zehra Bahadır-Ahmet Kazım Barış-Asaf Gültekin-Erdem Özalp

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

142. SAYIMIZ ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisinin Son Sayısı Çıktı… Öğretmenim Dergisinin son sayısı olan 142. sayısı eğitimin nabzını tutan …

0 Comments

KİTAP OKUMA PROJESİ 2. SINIF YARIŞMA SONUÇLARI

(Öğretmenim Dergisi / Özel Haber – İstanbul) Öğretmenim Dergisi ve Beşiktaş ile Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri izin ve onayı ile Pamey Yayın Grubunun sponsorluğunda gerçekleştirilen KİTAP OKUMA PROJESİNİN 2. SINIFLAR sonuçları şu şekilde belirlendi. Sena BOZ 96.3 puanla Bahçelievler Altınyıldız İlkokulu Mina Su Balçıklı 95.8 puanla Beşiktaş 100.Yıl Mustafa …

Daha Fazla Oku