İŞİ EĞİTİM OLANLAR GESS TURKEY’DE BULUŞUYOR

Dubai, Endonezya ve Meksika’dan sonra geçen yıl ilk kez İstanbul’a taşınan dünyaca ünlü GESS konferans ve fuarlarının ikincisi 25-27 Ekim 2018 tarihlerinde WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık ve F&E Group iş birliğinde, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü desteği ile gerçekleştirilen GESS Turkey, aralarında Robotistan, Natura, Dotek, ITLS Tablet Academy, Education City gibi firmaların da olduğu katılımcılarını, okulöncesinden yükseköğrenime kadar yaklaşık 26 milyon öğrenci ve öğretmeni barından Türk eğitim sektörü ile buluşturacak. Eğitim alanındaki en yeni teknolojilerin bir arada sergileneceği organizasyonda, uluslararası isimler de eğitimin geleceğini şekillendiren sunumlarıyla GESS Turkey 2018’de olacak. Uygulamalı atölye çalışmalarının da gerçekleştirileceği fuarda ayrıca, dileyen eğitim profesyonelleri deneyimlerini paylaşmak üzere kürsüye çıkabilecek.

Dersliklerde verilen eğitimin kalitesini yükseltmeyi hedefleyen ve bugüne kadar yüzlerce ülkeden binlerce eğitim uzmanını buluşturan GESS fuar ve konferanslarının Türkiye ayağı, ikinci kez 25-27 Ekim tarihlerinde İstanbul’da yapılıyor. Okul müdürleri, müdür yardımcıları, eğitim kurumlarının satın alma ve idari işler departman yöneticileri ile özel okul gruplarının sahipleri tarafından mutlaka takip edilmesi gereken bir etkinlik olan GESS Turkey, anasınıfından yükseköğretime kadar eğitimin her aşamasında görev yapan profesyonellere, kendi alanlarındaki tüm yenilikleri ve ürünleri bir arada sunuyor.

Geleceğin eğitim teknolojileri GESS Turkey 2018’de

WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen GESS Turkey 2018, robotik ve yapay zekadan, artırılmış gerçekliğe, STEM, kodlama ve yazılım çözümlerinden, BİT Donanım teknolojilerine, e-öğrenme kaynaklarından 3 boyutlu baskı, kitap, dergi ve online yayınlara, dijital ve interaktif teknolojilerden, multimedyaya kadar eğitimin geleceğini şekillendiren en yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak.

25-27 Ekim 2018 tarihlerinde WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan GESS Turkey hakkında detaylı bilgi ve organizasyona katılım için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

HER ZAMAN KALBİMDESİNİZ.