İŞ HAYATINDA BAŞARI İÇİN 5 ALTIN ANAHTAR

DC Akademi, Koç Üniversitesi öğrencilerine “İş yaşantısında başarılı olmanın 5 anahtarı”nı verdi.
Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü tarafından 14.’sü gerçekleştirilen Kamp’18 etkinliğinde bu sene DC Akademi’de yer aldı. “İş yaşantısında başarının 5 anahtarı” konusuyla öğrencilerin karşısına çıkan DC Akademi’nin semineri yoğun ilgi gördü.

Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen Kamp’18, 16 – 17 – 18 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. Üç gün boyunca sektörlerinin lideri birçok şirketten isimlerin ağırlandığı etkinlikte, seminerler ve gala kokteyli gibi bir dizi etkinlik düzenlendi. Öğrencileri iş dünyası ile buluşturmak, uzman yöneticilerle ve markalarla bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Kamp’18’e katılım oldukça yoğundu.

Etkinlik kapsamında “İş yaşantısında başarının 5 anahtarı” konulu bir seminer, kalabalık bir öğrenci katılımıyla gerçekleşti. İş hayatında başarılı olmanın beş anahtarı olan; özgüveni arttırmak, insan ilişkilerini geliştirmek, iletişim, liderlik becerilerini geliştirmek ve olumlu tutumu koruyarak stresi yönetiminin püf noktaları konularında öğrencileri aydınlatan DC Akademi eğitmeni Ayşe Başak Çakır, “İlerleyen günlerde iş yaşamlarında başarılı olmak ve daha bilinçli bir kariyer planlamaları açısından bu eğitimin öğrenciler için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.” dedi.

 

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

SAHTE DİPLOMA SAHİCİ ELLERDE YETİŞECEK KUŞAĞIN KATLEDİLMESİDİR

(Öğretmenim Dergisi / Özel Haber-İstanbul) Geçtiğimiz günlerde Öğretmenim Dergisi haber merkezine Neafoni Haber Ajansı tarafından gönderilen bir …