İNSANLIK İÇİN KAYIT ALTINDA’ İNİSİYATİFİ HAREKETE GEÇİYOR!

Gazze’deki katliamları sanatla kayıt altına almak için hayata geçirilecek “İnsanlık İçin Kayıt Altında İnisiyatifi”, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un katılımıyla Rami Kütüphanesi’nde gerçekleşecek programla kamuoyuna duyurulacak.

İnsanlık onurunu ve yaşam hakkını savunma misyonuyla yola çıkan “İnsanlık İçin Kayıt Altında İnisiyatifi”, toplumsal hafızamızı diri tutacak pek çok çalışmaya imza atacak. Esenler Belediyesi, TÜRKAD, Marmara Belediyeler Birliği, Rami Kütüphanesi ve Anadolu Ajansı ortaklığıyla hayata geçirilen etkinlik, dünyanın dört bir yanından sanatçı, araştırmacı, yazar, entelektüel, akademisyen, gazeteci, siyasetçi, sivil toplum kuruluşu üyesi ve iş insanını bir araya getiriyor. İsrail’in vahşi tutumuna sessiz kalmayarak harekete geçen “İnsanlık İçin Kayıt Altında İnisiyatifi”, herkesi Gazze’de yaşananları kayıt altına almaya davet ediyor. Etkinlik ile Gazze’deki olaylar kültür ve sanatla kayıt altına alınacak ve bu bilgiler özel bir portal tutularak Türkiye ve dünya genelinde Filistin’i destekleyen kitlelere sunulacak.  Etkinlik, 9-30 Aralık tarihleri arasında, Rami Kütüphanesi’nde devam edecek. Ayrıca tüm faaliyet ve üretimler kayitaltinda.org portalı ile ulaşılabilir olacak. Etkinliğin tanıtılacağı programda ise sabit bir kamera ile gelen her misafirin ve ziyaretçinin 60 saniyelik mesajı alınacak ve bunlar sosyal medyada yayınlanacak.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun katılımıyla gerçekleşecek

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Spam e-postalar bu sefer savaş silahı olarak kullanıldı

Dijital güvenlik şirketi ESET, ana dağıtım yöntemi olarak spam e-postaları kullanan bir dezenformasyon -psikolojik operasyon …