GÜÇLENDİK…

Öğretmenim Dergisi olarak yayıncılığa başladığımız ilk gün, ülkemizin kurucu ismi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği “bir ülke kalkınmasının en etkili ve en ucuz yolu Milli Eğitimdir” işaretini hedefimiz olarak belirlemiş ve yine O’nun deyimiyle “öğretmenlik, hayat boyu öğrenciliktir” sözünü içselleştirmiştik.

Bu yolda hiçbir beklenti içerisinde olmadan ilk sayımızı çıkardık. Bu gün ulaştığımız 121 sayılık yayın geçmişimize vasıflı bir dergi, Sarı Basın Kartı, Resmi kurumların hususi ilanlarını yayınlamak için Basın İlan Kurumu, meslek örgütü olarak da Basın Konseyi üyeliği sığdırdık.

“Durmak Yok, yola devam”  ilkesi ile şu anda ESENLER TEMSİLCİLİĞİMİZİ açmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

                        Esenler temsilcimiz Seçkin Seçkin kimdir?

27.02.1972 Sivas Kangal doğumlu olan Seçkin Seçkin, Uluslar arası İlişkiler, Muhasebe Vergi Uygulamaları ve Sunuculuk, Spikerlik mezunudur.

Halen bir Anadolu Lisesi’nde İngilizce Öğretmeni olarak mesleğine devam etmektedir.

Öğretmen ve sanatçı bir ailenin ikinci çocuğudur. Uzun yıllar sanat akademilerinde, Esenler Halk Eğitim Merkezi’nde diksiyon öğretmenliği yapmıştır. Edebiyatı, resim yapmayı ve şiirleri çok sevmekte, mesleğine ve öğrencilerine çok değer vermektedir.

En büyük hayalini “Kayıp Zaman” adlı şiir kitabını yazarak gerçekleştirmiştir. “Seçkince Arayış” isimli şiir kitabı da okuru ile buluşmak üzeredir.

Hedeflerinin arasında yayınevi açmak, dergi ve kitap basmak olan temsilcimiz Öğretmenim Dergisi ve Yayınları’nın Esenler Temsilcisi olarak görevine devam ederken Seçkin Seçkin adlı şiir seslendirdiği bir youtube kanalı vardır.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

25 MAYIS DÜNYA TİROİT GÜNÜ SAĞLIKLI BİR TİROİT FONKSİYONU İÇİN NASIL BESLENMELİ?

 “Metabolik süreçlerin sürdürülebilmesi, ideal vücut ağırlığının korunması, kronik hastalıkların önlenmesi için temel şart; yeterli ve …