Anasayfa / EĞİTİM / GÜÇ BİRLİĞİ…

GÜÇ BİRLİĞİ…

Öğretmenim Dergisi ve Yayınlarından Okuyucularını Sevindirecek Bir Adım Daha…

Öğretmenim Dergisi, ülkemizin geleceğine verdiği önemi bir kez daha gösterdi. “Bir ülke kalkınmasının en etkili ve hızlı yolu eğitimdir” diyen Ulusal Önderimizin gösterdiği yolda ülke gençliğini okumaya özendirmek amaçlı, merkezi Ankara’da bulunan Pamey Yayın Grubu ile işbirliği yapıldı. Yıllardır Pamey Yayın Grubu tarafından ülkemizin bir çok il ve ilçesinde uygulanan Ödüllü Kitap Okuma Yarışmalarını İstanbul’da da başlattı.

Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Yetişkinlere yönelik yüzlerce çeşit kitabı olan Pamey Yayın Grubuyla ülkemizin eğitimi ve çocuklarımızın geleceği adına çok güzel işlere ve büyük projelere imza atacağımızı siz paydaşlarımıza duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Pamey Yayın Grubunun Yayınlarını görmek için tıklayınız…

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

142. SAYIMIZ ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisinin Son Sayısı Çıktı… Öğretmenim Dergisinin son sayısı olan 142. sayısı eğitimin nabzını tutan …

0 Comments

GÜÇ BİRLİĞİ…

Öğretmenim Dergisi ve Yayınlarından Okuyucularını Sevindirecek Bir Adım Daha… Öğretmenim Dergisi, ülkemizin geleceğine verdiği önemi bir kez daha gösterdi. “Bir ülke kalkınmasının en etkili ve hızlı yolu eğitimdir” diyen Ulusal Önderimizin gösterdiği yolda ülke gençliğini okumaya özendirmek amaçlı, merkezi Ankara’da bulunan Pamey Yayın Grubu ile işbirliği yapıldı. Yıllardır Pamey Yayın …

Daha Fazla Oku