GELECEĞİN PROFİLOSUNU ÇOCUKLAR RESMEDECEK

“Benim Profilo’m” Resim Yarışması Başlıyor

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği ‘Benim Profilo’m Resim Yarışması’ bu yıl ‘Geleceğin Profilo’su’ temasıyla 4-8 ve 8-12 yaş çocukların resimlerini bekliyor. ‘Geleceğin Profilo’su 23 Nisan Resim Yarışması’na başvurular 15 Nisan’a kadar devam edecek.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle çocuklar için düzenlediği ve gelenekselleşmeye başlayan ‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’, bu yıl üçüncü yaşını kutluyor. Çocukların hayal güçlerini resmetmelerine olanak veren yarışmanın 2018 teması ‘Geleceğin Profilo’su’. Bu yıl çocuklar gelecekte beyaz eşyaların nasıl olacağını resmedecekler.

15 Nisan 2017 tarihine kadar başvuruları devam edecek olan yarışmaya katılan eserler, 4-8 yaş ve 8-12 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride değerlendiriliyor.

Yarışma süresince her adayın sadece tek bir eserle katılabildiği yarışmada çocuklar, A3 boyutta (297mmx420mm) kağıda çizdikleri resmin yüksek çözünürlüklü JPG görselini ya da taranmış halini www.benimprofilom.com adresine yükleyebilecek ya da en yakın Profilo Yetkili Satıcısına başvuru formunu doldurarak teslim edebilecekler.

Jüri değerlendirmesi sonucunda, her iki kategoride de ilk üç resmin sahipleri, birbirinden renkli ödüller kazanacak. Yine her iki kategorinin 4.’süne de mansiyon ödülü olarak bir boya seti hediye edilecek.

Kazananlara Birer Günlük Hediye!

‘Benim Profilo’m 23 Nisan Resim Yarışması’nın birincileri Sacred 7Travel’ın aileler için düzenlediği ‘Ailemle Geziyorum’ konseptli İstanbul’da bir günlük müze gezisi kazanırken ikinciler Vialand Tema Park’ta, üçüncüler ise Madame Tussauds İstanbul’da aileleri ile birlikte eğlenceli bir gün geçirecek.

Yarışma kuralları çerçevesinde çocuklar, velilerinin izni ve onayı ile yarışmaya katılabilecekler. Şehir dışından katılıp dereceye giren yarışmacıların, bir ebeveynleri ile birlikte konaklama ve ulaşım masrafları da yine Profilo Dayanıklı Ev Aletleri tarafından karşılanacak. Yarışmayı kazananlar ödüllerini 30 Nisan – 15 Eylül arasında bayram tatilleri haricinde kullanacaklar.

15 Nisan’a dek başvurulabilecek yarışmanın kazananları 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda açıklanacak.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

HER ZAMAN KALBİMDESİNİZ.