GELECEĞİN CEO’LARINI NELER BEKLİYOR?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Finansal Uygulama ve Araştırma Merkezi (CEFIS) tarafından, öğrencilerin iş dünyasını ve hızlı teknolojik gelişimle değişen iş yapış şekillerini tanımaları amacıyla düzenlenen Vizyoner Yöneticiler Seminer Programı devam ediyor. Programın son iki semineri 21 ve 24 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek ve sırasıyla Dow Chemical Türkiye ve Orta Asya Başkanı İhsan Necipoğlu ve Dr. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık CEO’su Manolya Balcı ağırlanacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Finansal Uygulama ve Araştırma Merkezi (CEFIS) tarafından düzenlenen kendi sektörüne damga vurmuş yöneticilerin konuşmacı olarak yer aldığı seminerler, 21 ve 24 Mayıs tarihlerinde devam edecek.

Program kapsamında; 21 Mayıs Pazartesi günü Dow Chemical Türkiye ve Orta Asya Başkanı İhsan Necipoğlu iş yapış şekillerindeki değişim ve dönüşümü kimya sektörü özelinde anlatacak. Necipoğlu’nun “Değişimin Kimyası” başlıklı semineri saat 18.45’de santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi’nde gerçekleştirilecek.

24 Mayıs Perşembe günü ise Dr. Fraud Suistimal İnceleme ve Danışmanlık CEO’su Manolya Balcı, BİLGİ’nin konuğu olacak. Balcı, finansal suistimaller ile ilgili bilgi vereceği “Spiritüel CEO’lar” başlıklı konuşmasında geleceğin CEO’larının kaos, savaş, ekonomik bunalım, ekolojik çöküş ve yozlaşma ortamında neleri değiştirebileceğine odaklanacak. Seminer, santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi’nde, saat 18.45’te başlayacak.

Düzenlenen seminer dizisi, katılımcıların sektörlerinde en yüksek pozisyona ulaşmış kişilerin gözünden iş dünyasını tanımalarını sağlamayı ve vizyonlarını genişletmelerine hizmet etmeyi amaçlıyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

AŞIRI SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT!

AŞIRI SICAK HAVA DALGASI GELİYOR SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre …