CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL CEP SAATLERİ

ATATÜRK’ÜN HAYATINI KURTARAN CEP SAATİNDEN İLHAM ALINARAK TASARLANAN CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL CEP SAATLERİ

Quantum Cumhuriyetin Saati koleksiyonu, kadın ve erkek modellerinin yanı sıra cep saatleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. 100. yıla özel sınırlı sayıda üretilen ve her detayı özenle düşünülen cep saatleri, Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşı sırasında hayatını kurtaran cep saatinden ilham alınarak tasarlandı. Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesini yansıtan sembollerle süslenen cep saatleri, geçmişi ve geleceği aynı anda hissettiren bir zaman yolculuğunu temsil ediyor. Cumhuriyetin temellerinin atıldığı o büyülü ana bir saygı duruşu niteliğinde, özenle ve ustalıkla tasarlanmış bu koleksiyon, zamanın izlerini sizlere sunuyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını kutlarken bu anlamlı dönemi ölümsüzleştiren ve geçmişten geleceğe uzanan bir yolculuğa çıkaran Quantum Cumhuriyetin Saati koleksiyonu, kadın ve erkek modellerinin yanı sıra, cep saatleri ile de beğeni topluyor. Her detayı özenle seçilen malzemelerle tasarlanan bu özel koleksiyon, sadece bir saat değil, aynı zamanda bir duygu ve anlam taşıyor. Zamanı daha derin ve anlamlı kılan, geçmişin izlerini taşıyan Quantum Cumhuriyetin Saati cep saatleri, Atatürk’ün Çanakkale Savaşı sırasında hayatını kurtaran cep saatinden ilham alınarak tasarlanıp kullanıcısına modern bir mirası taşıma fırsatı sunuyor.

 ”Ata’mızın Hayatını Kurtaran Cep Saatinden İlham Aldık”

Quantum 100.Yıl Cumhuriyetin Saati koleksiyonu, cep saatleri tasarlanırken Atatürk’ün hayatını kurtaran cep saatinden ilham alındığını dile getiren Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arıkan, ”Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşı’nda hayatını kurtaran cep saatinin hikayesini bilmeyen yoktur. 1915 Çanakkale Savaşı sırasında Paşa’nın yakınında infilak eden bir top mermisinin misket parçası büyüklüğündeki şarapneli büyük bir hızla Mustafa Kemal’in göğsüne isabet etti. Bu ölümcül darbe şans eseri Atatürk’ün “kuvvetli bir saat” olarak adlandırdığı cep saatine denk geldi. Saat, şarapnel parçasını engelleyerek Paşa’nın hayatını kurtarmış, geride sadece darbenin etkisiyle oluşan bir morluk kalmıştı. Biz de Ata’mızın hayatını kurtaran bu olaydan ilham alarak Cumhuriyetin Saati koleksiyonumuza cep saatlerini de ekledik. Bu yüzden bu özel koleksiyon sadece bir saat değil, aynı zamanda bir duygu ve anlam taşıyor. Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesini yansıtan sembollerle tasarlanan cep saatleri, geçmişi ve geleceği aynı anda hissettiren bir zaman yolculuğunu temsil ediyor” dedi.

Tarihin ve Zamanın Eşsiz Birleşimi

100. yıla özel, sınırlı sayıda üretilen, her detayı özenle düşünülmüş ve Türkiye’nin bağımsızlık mücadelesini yansıtan sembollerle tasarlanan bu prestij koleksiyon kadın, erkek ve cep saatinden oluşuyor. Koleksiyonun saatlerinde kullanılan dayanıklı ve çizilmeye karşı dirençli safir kristal cam, özel olarak üretilmiş 316L paslanmaz çelik kasa ve kordon, kadın versiyonunda gerçek sedef kadran ve Citizen-Miyota iş birliği ile üretilen 8215 ve 82S0 otomatik mekanizmalar tarih ve zamanın eşsiz birleşimini temsil ediyor. Cumhuriyetin yüzüncü yılına özel saat koleksiyonu sadece görünüşüyle değil, barındırdığı tarihi anlam ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Üst düzey saat mekanizmalarıyla donatılmış olan 100. yıl koleksiyonu, aynı zamanda bir hatıra olarak gelecek nesillere aktarılması için en yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarıyla üretiliyor.

Her Zevke Uygun Renk Seçenekleri

Cumhuriyetin yüzüncü yılı anısına özel üretilen cep saatleri sınırlı sayıda olup sadece özel koleksiyoncular ve 100. yılın gururunu yaşamak isteyen saatseverlerle buluşuyor. Silver,Gold, Silver /Rose gold, Silver/ Gold ayrı renk seçenekleri ile her zevke hitap eden cep saatleri tarzınızı yansıtan bir sembol olmanın yanında zamansız dokusu ile de beğeni topluyor. 100. yıla saygı niteliğinde olan Quantum Cumhuriyetin Saati koleksiyonu sizleri büyülü bir yolculuğa davet ediyor.


Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

LGS TERCİHLERİNDE ADAYLARA ÜCRETSİZ DESTEK

Beylikdüzü Belediyesi’nin ‘LGS Tercih Günleri’ devam ediyor. 1-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen tercih günlerinde alanında …