ÇOCUKLAR SANATLA BULUŞUYOR

Hilton İstanbul Bosphorus Çocukları Sanatla Buluşturuyor

 Hilton İstanbul Bosphorus’da yer alan ARP Gallery, 25 Şubat Pazar günü anlamlı bir Çocuk Müzayedesi’ne ev sahipliği yapacak. Geleceğin koleksiyonerleri ve sanatçı adayı çocuklara resim sevgisini aşılamak, onların sanatla iç içe yaşamasını sağlamak amacıyla düzenlenecek müzayede, açık büfe kahvaltı ile başlayacak.

Hilton İstanbul Bosphorus’un lobi katında yer alan ARP Gallery, çocuk misafirlerin katılımıyla gerçekleşecek Çocuk Müzayedesi ile aileleri ağırlıyor.  Yerli ve yabancı ressamların çocuklar için hayata geçirdiği tablolar yine çocukların katılımıyla gerçekleşecek müzayedede sahiplerini bulacak.

Sanat bilincini ve resim sevgisini çocuklara erken yaşta kazandırmayı hedefleyen Çocuk Müzayedesi’nde 52 tablo yer alacak. Çok özel eserlerin bir arada bulunacağı müzayedede resimler sembolik ücretlerle satışa çıkacak.

25 Şubat Pazar sabahı saat 11.00’de yapılacak açık büfe kahvaltısının da dahil olduğu Çocuk Müzayedesi’ne katılım ücreti yetişkinler için 110 TL, çocuk misafirler için 55 TL olacak. 9-14 yaş arası çocuk misafirlerin renklendireceği, Hilton İstanbul Bosphorus’un ARP Gallery’sinde gerçekleşecek olan etkinlik çocuklara sanat aşkını keyifli bir deneyimle aşılayacak.

 

Baskı
Baskı
Baskı

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

Başarılı Bir Gencin Umudunu Kırmayı “Seçmeyelim”

Seçim yapmanın farklı bir yönüne dikkat çeken Türk Eğitim Vakfı (TEV), “Seçmeyelim” isimli bir iletişim projesi …