ANNE VE ANNE ADAYLARI, ÜSKÜDAR’DA EMZİRME ŞENLİĞİ’NDE BULUŞACAK!

İmza attığı etkinliklerle Üsküdar’ı İstanbul’un buluşma noktası haline getiren Üsküdar Belediyesi, Emzirme Haftası dolayısıyla, Sağlık Bakanlığı ve TEMAS Emzirme ve Anne Sütü Gönüllüleri Derneği’nin desteğiyle, tüm anneleri ve anne adaylarını Emzirme Şenliği’nde bir araya getirecek.

Anneler ve dünyanın en kutsal varlıkları olan annelik makamına adım atmak için günleri sayan anne adaylarına yönelik, anne ve bebek sağlığıyla ilgili doğru bilgilendirmelerin yapılacağı şenlikte, birbirinden eğlenceli yarışmalar düzenlenecek. Anne ve anne adayları ile çocukların katılımıyla düzenlenen etkinlikte, yarışmanın kazananı olan anne ve anne adaylarına sürpriz hediyeler verilecek.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla, 2 Ağustos Cumartesi günü, 13.00- 18.00 saatleri arasında Üsküdar Nakkaştepe Millet Bahçesi’nde gerçekleşecek, Emzirme Şenliği etkinliğinde, sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

 

TARİH: 2 AĞUSTOS CUMA

SAAT: 13.00- 18.00

YER: ÜSKÜDAR NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

AŞIRI SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT!

AŞIRI SICAK HAVA DALGASI GELİYOR SICAK HAVALARDA ÇALIŞANLAR DİKKAT! Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son tahminlerine göre …