ANKARA’DA İLK TEKNOLOJİ FUARI

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde teknoloji meraklılarını bekliyor

I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı’na katılan Bilge Adam Akademi, katılımcılara birçok fırsat sunuyor

14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı’na katılan Bilge Adam Akademi, katılımcılara birçok fırsat sunuyor.

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde teknoloji meraklılarını ağırlamaya hazırlanıyor. 22 yıldır bireylere ve kurumlara teknoloji eğitimleri veren Bilge Adam, I-TECH’te stand açıyor. Katılımcılar I-TECH’te Bilge Adam Bilişim Grubu ve Bilge Adam Akademi’yi daha yakından tanıma fırsatı bulurken, aynı zamanda birçok fırsatı yakalayabilecek.

10 Şanslı Kişiye Hediye

Tüm I-TECH katılımcılarına Bilge Adam Akademi’de %50 indirim hakkı verecek olan Bilge Adam ayrıca, standının önünde çekilen fotoğraflarını Instagram’da #bilgeadamakademihashtag’i ile paylaşan 10 kişiye Bilge Adam Akademi’den eğitim hediye edecek.

HHB Expo tarafından düzenlenen I-TECH’te sosyal medyanın, yapay zekanın, E-music, E-sports, Gaming, Console Gaming ve Robotics’in önemli isimleri ziyaretçilere deneyimlerini aktarırken kablosuz teknolojilerden drone’lara, sanal gerçeklikten 3D yazıcılara, otonom araçlardan sensör teknolojisine kadar ürünler sunan katılımcılar yer alacak, global trendler keşfedilebilecek.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle gerçekleştirilen I-TECH’in binlerce kişiyi ağırlaması bekleniyor.

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

YEDİ BÖLGEYE YEDİ TANE UYUŞTURUCUYA KARŞI REHABİLİTASYON MERKEZİ AÇILACAK

(Öğretmenim Dergisi / Özel – İstanbul)  Ülkemizde gençlerimizin çocuklarımızın uyuşturucudan ölmemeleri, sokaklarda hayatlarını heba etmemeleri …