Anasayfa / EĞİTİM / 5. ZEKÂ ve YETENEK EĞİTİMİ BULUŞMASI

5. ZEKÂ ve YETENEK EĞİTİMİ BULUŞMASI

5. ZEKÂ ve YETENEK EĞİTİMİ BULUŞMASI

24 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan ve Çocuk Vakfı ile Şişli Millî Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliğinde gerçekleşen buluşmada, ÜYÇAP Üyesi önce çocuk ve yetişkin görüşleri dinlenecek. Çocuklar sanat yeteneklerini de buluşmada sergileyebilecekler.

Beşinci buluşmanın Onur Konuğu, A.Ü.’den Prof. Dr. Uğur Sak. Uğur Sak buluşmada “Üstün Yeteneğin Çocukluktan Yetişkinliğe Öngürülemez Gelişimi” konulu bir konferans ta verecek. Buluşmada ayrıca Prof. Dr. Uğur Sak, Anadolu Üniversitesi ÜYEP Merkezinde gerçekleştirdiği “ Anadolu Sak Seka Ölçeğini (ASİS)” de tanıtacak.

Beşinci Buluşma, 24 Şubat Cumartesi günü saat 10.00-12.00 saatleri arasında Maçka’daki Nuri Akın Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

Buluşma çocukların ve velilerin katılımına açık olarak gerçekleştiriliyor.

 

Print

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

İlkokul Öğrencileri İçin Teknoloji Sınıfı

Gedik Yatırım, Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Destekleme Derneği iş birliğiyle ilkokul öğrencilerinin eğitimine katkı sağlayacak …

0 Comments

5. ZEKÂ ve YETENEK EĞİTİMİ BULUŞMASI

5. ZEKÂ ve YETENEK EĞİTİMİ BULUŞMASI 24 Şubat 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan ve Çocuk Vakfı ile Şişli Millî Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliğinde gerçekleşen buluşmada, ÜYÇAP Üyesi önce çocuk ve yetişkin görüşleri dinlenecek. Çocuklar sanat yeteneklerini de buluşmada sergileyebilecekler. Beşinci buluşmanın Onur Konuğu, A.Ü.’den Prof. Dr. Uğur Sak. Uğur Sak …

Daha Fazla Oku