Anasayfa / EĞİTİM / TUDEM YAYIN GRUBU, YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA VE UZAKTAN EĞİTİME HAZIR

TUDEM YAYIN GRUBU, YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA VE UZAKTAN EĞİTİME HAZIR

Tudem Yayın Grubu, 24 aydan 8. sınıfa kadar öğrencilere hitap eden 70’i yeni toplam 300 eğitim yayını ve öğretmenlere sunduğu uzaktan eğitimi kolaylaştıran teknoloji desteğiyle yeni eğitim öğretim yılına hazır.

Türkiye’de nitelikli eğitimin yaygınlaşması adına 1984 yılından bu yana eserler üreten Tudem Yayın Grubu, 2020-2021 eğitim öğretim yılını yeniliklerle karşılıyor.

24 aydan 8. sınıfa, 300 çeşit yayın

Tudem Yayın Grubu’nun yeni eğitim öğretim yılı için hazırladığı ürün gamında Tudem Eğitim, BlokTest, Uçanbalık Eğitim ve BilgiKüpü markalarıyla 24 aydan 8. sınıfa kadar öğrencilere hitap eden, 70’i yeni toplam 300 çeşit ürün bulunuyor.

Erken öğrenme dönemindeki çocukları okula ve hayata hazırlayan Uçanbalık Eğitim, bu yılı yepyeni bir eğitim setiyle taçlandırıyor. Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiği bir araya getiren STEM felsefesini sanatın tasarım ve keşif gücüyle zenginleştiren STEMA Erken Öğrenme Seti, fark yaratan içeriğiyle çocukları erken yaşta 21. yüzyıl becerileriyle donatıyor. 36+ Erken Öğrenme Seti ve 48+ Erken Öğrenme Seti, bu yıl yenilenen içerikleri, ebatları ve tasarımlarıyla koleksiyondaki yerlerini alıyor. Eğitimciler ve anne babalardan tam not alan 60+ Erken Öğrenme Seti de Uçanbalık koleksiyonundaki yerini koruyor.

Tudem Eğitim ve BlokTest markaları ise 2020-2021 eğitim öğretim yılını, ortaokula yönelik 3 yeni ürün grubuyla karşılıyor. MEB’in 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde benimsediği ”Beceri Temelli Eğitim Modeli”ne uygun olarak hazırlanan 3 BoyutBeceri Temelli Soru Bankası ve Kılavuz Deneme kitapları, ortaokul öğrencilerini okulda ve sınavlarda başarıya ulaştırmayı hedefliyor.

BilgiKüpü markasının ürünleri, güncel içerikleri, yeni nesil soruları, kullanıcı dostu tasarımları ve uygun fiyatlarıyla, 2020-2021 eğitim öğretim yılında da yeni nesil öğrenci ve öğretmen profilinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Öğretmenlere dijital destek uzaktan eğitimi kolaylaştırıyor

Eğitim teknolojilerine büyük önem veren Tudem Yayın Grubu bu alanda yaptığı yatırımlarla 2020-2021 eğitim öğretim yılında tam 201 yayınında öğretmenleri Akıllı Asistan AKAS ve Mobil Ölçme teknolojileri ile destekliyor.

Akıllı Asistan AKAS sistemi, 153 yayında öğretmenlere ücretsiz olarak sunuluyor. Ekran paylaşımı ile uzaktan eğitimi kolaylaştıran AKAS, bu özelliğiyle 2020-2021 eğitim öğretim yılında öğretmenlerin kazanımları öğrencilere yerleştirmelerinde çok faydalı olacak.

Öğretmenler ayrıca BlokTest’in 48 yayında sunduğu Mobil Ölçme uygulamasıyla optik okuma, ölçme ve raporlama süreçlerini saniyeler içinde tamamlayabiliyor.

Tudem Yayın Grubu Genel Müdürü Sinan Çam, “1984 yılından bu yana nitelikli eğitim yayıncılığı anlayışından ödün vermeden ürettiğimiz kitap ve setlerle öğrenciler, öğretmenler ve anne babaların tercihi olduk. 2020-2021 eğitim öğretim yılında da uzaktan eğitim başta olmak üzere öğrencilerin ihtiyacını, seviyesini ve öğretim programlarını esas aldığımız yayınlarımız ve öğretmenlerimize sunduğumuz teknoloji destekli zengin içerikler ile en iyiyi hedefliyoruz,” diyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

ESENYURT ORHANGAZİ ORTAOKULU GELECEĞİN BİLİM İNSANLARINI YETİŞTİRİYOR

  BİLİM AKLIN IŞIĞIDIR   ‘AMAÇ; BİLİM İNSANI GİBİ DÜŞÜNMEK’   TÜBİTAK4006 için proje hazırlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir