EDİTÖRYEL HİZMETLER 

Kitap yayınlama sürecinin en önemli unsuru editöryel çalışmanın sağlamlığıdır. Bu yüzden Öğretmenim Dergisi Yayınevimiz tüm editöryel süreci, konusunda uzmanlaşmış kişilerle ve Türkolog bir öğretmenin başkanlığında edebiyat öğretmenleriyle yürütmektedir.

Editörlerimiz çalışma üzerinde titizlikle incelemeler yapar ve düzeltme yaptığı yerleri işaretleyerek sizin hataları görmenizi sağlar. Unutmayın ki içerisi kelime hataları ve imla hataları ile dolu olan bir çalışmayı kimse okumak istemez. Bu yüzden yayınevi olarak biz, size bu konuda editöryel garanti vermekteyiz. Ayrıca bizimle çalışan tüm yazarlarımız editöryel çalışmayı beğenmeme durumunda, tekrar gözden geçirilmesini talep etme hakkına sahiptir.

KAPAK TASARIMI

Kapak tasarımı ve arka kapak yazısı bir kitabın rafta dikkat çekmesi için en önemli unsurdur. Kitabın kapağı ve kapakta kullanılacak isim, kitabın içini yansıtan ve okuyucuyu kendine çeken önemli bir faktördür.

Grafiker arkadaşlarımızla kapağınızda olmasını istediğiniz düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşabilir, dilerseniz tüm tasarımı, içeriği inceleyerek yapması için tasarımcımıza bırakabilirsiniz. Arkadaşlarımız size örnek çalışmalar sunar ve siz onay verinceye kadar da istediklerinizi yerine getirmek için düzeltme yapmaya devam ederler.

PAZARLAMA ve REKLAM

Kitabınızın satılabilmesi için, her şeyden önce duyulması gerekir. Öğretmenim Dergisi Yayınları standart, büyük ölçekli bir yayınevinin uyguladığı bütün pazarlama stratejilerini sizin kitabınız için de uygular. Çıkardığı her kitabın arkasında durur. Türkiyenin önde gelen seçkin dağıtımcıları ve kitabevleriyle çalışır. Kitabınızın geniş kitlelere ulaşması için çaba gösterir. Sosyal medya üzerinden yapılan reklamların haricinde, kitabınız için birçok kitabevinde raf açacak ve bu yolla geniş kitlelere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Comments (1)

  1. Volkan GARZAN 25 Şubat 2015

    Merhabalar … Kitabını Yayınlatmak isteyen bir arkadasa olan mektubunuzu okudum … ve hala bu dünyada bu gibi sanata ve sanatcıya değer veren insanların olduguna hayret ettim … ve benim de bir projem var … mümkünse iletişime geçip bir kişinin daha hayallerini gerçekleştirmek istermisiniz …

    saygılar

Leave a comment

Back to Top