Anasayfa / Dünya'da Eğitim / EĞİTİM DÜNYASI GESS TÜRKİYE’Yİ BEKLİYOR.

EĞİTİM DÜNYASI GESS TÜRKİYE’Yİ BEKLİYOR.

EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ VE ÇÖZÜMLERİ SEKTÖRÜ TÜM DÜNYANIN BULUŞMA NOKTASI OLAN İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELİYOR.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleriyle 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak.

Yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle; eğitim teknoloji ve çözümleri tedarikçilerinin doğrudan bir araya geleceği GESS Türkiye, eğitim dünyasının tüm paydaşlarını tek bir çatı altında buluşturacak.

 NEDEN KATILMALISINIZ?

• SATIŞLARINIZI ARTIRIN
Üç gün boyunca 3.000’in üzerinde satın almacı GESS Türkiye 2022’yi ziyaret edecek. Doğru kişilerle tanışmak için doğru yerdesiniz.
• MÜKEMMEL KONUM
Bölgenin eğitim teknolojileri ve çözümleri ticaretinin merkezinde olun. Türkiye’nin konumunu avantaja çevirin.
• FİRMANIZI ÖNE ÇIKARIN
Markanızı binlerce yerli ve uluslararası satın almacı önüne çıkarıyoruz. GESS Türkiye markanız için en ideal platformu sunuyor.

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

141. SAYIMIZ ÇIKTI…

Öğretmenim Dergisinin son sayısı olan 141. Sayısı çıktı… SON SAYIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ YINIZ…

0 Comments

EĞİTİM DÜNYASI GESS TÜRKİYE’Yİ BEKLİYOR.

EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ VE ÇÖZÜMLERİ SEKTÖRÜ TÜM DÜNYANIN BULUŞMA NOKTASI OLAN İSTANBUL’DA BİR ARAYA GELİYOR. Milli Eğitim Bakanlığı’nın destekleriyle 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve …

Daha Fazla Oku