Anasayfa / EĞİTİM / 139. SAYIMIZ ÇIKTI…

139. SAYIMIZ ÇIKTI…

Dergimizin son sayısı olan 139. sayımız çıktı.

139. Sayımızda Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in bize özel açıklamalarının yanı sıra, kapak konuğumuz da olan TİNK Koleji Kurucusu Zeynep Dereli ve tüm kademe müdürlerinin haberleri de yer almakta.

Bu sayımızda yer alan diğer haber ve röportajlarımız da ise; daha yeni açılmasına rağmen adından sıklıkla söz ettiren İstanbul Havalimanı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Talha Bektaş’ın okulu hakkında yaptığı açıklamalarını, “Başarı için 4 Key” diyen Key Okulları Kurucusu İsmet Kaldırım’ın açıklamalarını, Eğitimci-Sosyolog, ÖZKURBİR Yüksek İstişare Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyesi, Doğru Cevap Eğitim Kurumları CEO’su Hami Koç’un “Özel Okulların Başarısı için 5 madde ve 5 çözüm önerisi” konulu yazısını, “Afrika Açılımı Projesini” hayata geçiren MSM Derneği Başkan Vekili Avukat-Arabulucu Yasemin Bal’ın açıklamalarını, Antalya, Adana ve Hatay Temsilcilerimizin Bölgelerden Haberlerini ve eğitim dünyası ile ilgilendiren bir çok konuyu okuyabileceksiniz.

SON SAYIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

 

Yazar Öğretmenim Dergisi

Diğer Haber

“ŞİDDETSİZ TOPLUM”

“GÜZEL ÇALIŞMALARA DEVAM ETMEK İÇİN SADECE KENDİMİZİ VAKFETMEK VE GÖNÜL VERMEK YETMİYOR. HİZMETİ HERKESE GÖTÜREBİLMEMİZ …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir