"MUTLU İNSANLAR" KVA Yayınlarından Çıktı...
Tarih : 2017.10.05  04:02:38
Koray Varol Akademi Yayınları tarafından hayata geçirilen KVA Çocuk’un ilk kitabı ‘Mutlu İnsanlar‘ raflardaki yerini aldı.

Televizyon programları ve yemek kitaplarının yıldızı ünlü şef Selin Kutucular ve Fotoğrafçı Caroline Erel’in ortak çalışması olan ‘Mutlu İnsanlar’, yenilikçi bir öykü kitabı olarak hazırlandı.

Editörlüğünü Sedef Özge’nin üstlendiği kitap, küçük çocukları sebze ve meyvelerin büyülü dünyasına sokmayı ve onlara mutfağı sevdirmeyi hedefliyor.

‘Mutlu İnsanlar’, KVA Yayınları’nın kurucusu Koray Varol, yazar Selin Kutucular ve Fotoğrafçı Caroline Erel’in katılımıyla gerçekleşen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Selin Kutucular, gelişen beyinlere, geliştirilebilir başarıya inandıklarını, mutfağın bunun için çok önemli bir yer olduğunu belirterek, ”Fotoğrafçı, editör ve yazar olarak üç kadın birbirimize her an destek olduk. Bunu da çocuklara yansıtmak isteriz” dedi.

KVA Yayınları Kurucusu Koray Varol ise “Bizim için önemli olan çocukların gelişimine katkı sağlamak, bu yüzden eğitimin her alanına elimizden gelen bütün güçle katkı sağlamak istiyoruz. Bu noktada anne babalar bizim için çok önemli bir konuma sahip. Ailelerle işbirliği yaparak çocuklara yardımcı olmak istiyoruz.” dedi.

136 kez okundu
Diğer Yaşam Haberleri
Aktif Ziyaretçi: 2 Bugün Gelen: 118 Dün Gelen: 400 Toplam Ziyaretçi: 1085280